Ефективно лікування кісти печінки народними засобами?

Чи можливо лікування кісти печінки народними засобами варто використовувати препарати офіційної медицини? Відповіді на ці запитання можна дати лише після ретельного аналізу і порівняння всіх методів, які зараз пропонують представники офіційної і народної медицини. Існує два типи таких новобразований – вроджені та набуті під впливом різних захворювань. Ще одна характеристика цього доброякісного новоутворення – це одиничне чи множинне появу.

Питання про те, як вилікувати кісти печінки, виникає здебільшого з-за того, що новоутворення погіршують роботу органу, що позначається на загальному стані здоров'я людини. Методів позбавлення від цієї проблеми існує досить багато, але всі, хто з нею стикалися, наполягають на тому, що лікування народними засобами – це одне з найбільш ефективних і безболісних рішень. Застосування натуральних рецептів дозволить не тільки позбутися від проблеми, але і поліпшити стан органу, вилікувати його від супутніх хвороб.

Щоб підібрати найбільш ефективні методики лікування, спочатку потрібно з'ясувати причину утворення кісти. Генетичні та вроджені новоутворення печінки з'являються ще на етапі формування плода в утробі матері через аномалії розвитку жовчних канальців. Травматичні – з'являються після тупого удару в печінку. Всередині них часто не накопичується рідина, а кров, жовч і відмерлі тканини. Паразитарні – викликані активністю стрічкових черв'яків в організмі людини. Єдиний тип злоякісних кіст – ракові.

Здебільшого вони утворюються разом з аденомою або аденокарциномой. Відповідно, лише у випадку з паразитарної кістою можна лікувати причину, для всіх інших типів необхідно лікування наслідків. Нерідко та сама кіста може бути симптомом іншого більш серйозного порушення в роботі організму.

Це слід враховувати в процесі підбору методики лікування. При виявленні кісти і регулярному відчутті важкості в животі, дискомфорт, спазмах органів ШЛУНКОВО-кишкового тракту і метеоризмі потрібно негайно пройти всі призначені діагностичні процедури і починати лікування. Найбільш ефективним рішенням вважається поєднувати лікування кісти печінки аптечними препаратами і народними засобами.

Більшість людей, дізнавшись про те, що кісти печінки є доброякісними новоутвореннями, відмовляються від традиційного лікування і використовують народні рецепти. Ефективність таких рецептів не можна не оцінити по достоїнству, адже вони застосовуються і демонструють позитивні результати довгі роки, чого не скажеш про сучасних аптечних препаратах. Народні знахарі здатні вилікувати кісту печінки, використовуючи для цього тільки лікарські рослини – лопух, чистотіл та інші.

Правильно складені рецепти дозволяють не тільки позбутися від новоутворення на печінці, але й зміцнити, оздоровити орган, а ще й поліпшити стан усього організму. Найчастіше лікування народними засобами передбачає використання чистотілу. У невмілих руках це ліки може перетворитися на небезпечну зброю, адже соки чистотілу отруйні і можуть викликати потужні опіки. Для лікування кісти печінки якраз і використовується сік рослини, зібраний навесні, і його спиртова настоянка.

Сік використовується тільки свіжовіджатий і добре відстояний. Щоб таке народне ліки пішло на користь, а не нашкодило, слід використовувати тільки верхній шар соку, став прозорим після відстоювання. Зберігати його можна в темному флаконі в прохолодному місці. Починати прийом потрібно не більше ніж з 1 краплі соку, розведеного в чайній ложці чистої води. Кожен день кількість використовуваного соку збільшується на одну краплю.

Коли пацієнт доходить до дозування в 10 крапель, слід зробити перерву у використанні засоби на 10 діб. Після перерви дозування ліків від кісти печінки змінюється – в п'яти чайних ложках води потрібно розводити одну чайну ложку соку. Такий склад рекомендуємо до застосування тричі на день за годину до прийому їжі. Подібне домашнє лікування народними засобами доцільно проводити до тих пір, поки новоутворення повністю не зникне з органу.

Крім напою з соком чистотілу існують рецепти проти кісти печінки на основі спиртової настоянки того ж рослини. Дозування на момент початку використання цього народного засобу для лікування кісти – 10 крапель настоянки, розведеної в 100 мл молока. Прийом рекомендується раз на добу вранці за півгодини до їжі. Збільшувати обсяг ліки потрібно за тим же принципом, що і в рецепті з чистим соком – на одну краплю на день.

Коли дозування складе 20 крапель, збільшення кількості чистотілу слід зупинити. Протягом наступних 20 днів необхідно використовувати 20 крапель спиртової настоянки на все ті ж 100 мл молока. Після завершення 20 діб з такою дозуванням кількість настоянки слід поступово знижувати – по одній краплі в день до моменту переходу на 10 крапель в день.

Ліки в такій дозуванні доведеться пропити ще 10 діб, після чого необхідна перерва на такий же період. Лікування різних кіст печінки народними засобами, у складі яких присутній чистотіл, буде ефективним лише в тих випадках, коли новоутворення з'явилося з будь-якої причини, крім паразитарної. Проти гельмінтів народні засоби з чистотілом безсилі. Справа в тому, що чистотіл може виявитися небезпечним, якщо застосувати більше соку, ніж цього вимагає рецепт. Саме тому офіційна медицина застосовує тільки засушенное рослина.

Категорично заборонено тривале використання народних засобів на основі чистотілу – в такому випадку можливе токсичне ураження печінки. Тому курс лікування повинен бути суворо обмежений за часом і включати перерви, за які печінка буде виводити токсичні речовини з організму. Нерідко відповіддю на питання про те, як лікувати кісту печінки народними засобами, будуть рецепти на основі лопуха.

Це рослина, яку можна знайти практично в кожному дворі, є неоціненним джерелом величезної кількості біологічно активних речовин. Тому навіть лікар – представник офіційної медицини, може підтвердити той факт, що використання засобів на основі лопуха позитивно позначається на якості лікування кісти печінки. Найпростіший спосіб використання лопуха – це чай з його суцвіть, а також свіжовичавлений сік з кореня.

Ще корінь може застосовуватися в натертому вигляді, так як саме ця частина лопуха містить максимальну кількість ситостерина і стигмастина – речовин, що виступають аналогами гормонів, що виробляються корою надниркових залоз. У порівнянні з народними засобами з чистотілу, ліки на основі лопуха абсолютно нешкідливо для організму. Це означає, що його дозування та тривалість курсу лікування не так обмежені, адже ризик нашкодити організму відсутня.

Крім лопуха і чистотілу лікування кісти в печінці народними засобами передбачає використання й інших компонентів. Наприклад, добре себе показують відвари з шкаралупи кедрового горіха або мітелок папірусу. Як доповнення до аптечних препаратів можна використовувати перепелині яйця, чай з шипшини і редьку з натуральним медом.

Лікування кісти печінки засобами народної терапії все ж варто поєднувати з використанням лікарських препаратів офіційної медицини. Народні рецепти як самостійне лікування ефективні лише в тих випадках, коли кіста має невеликий розмір і не заважає функціонуванню печінки, що дозволяє збільшити тривалість періоду лікування і не застосовувати хімічні препарати. Для більш запущених випадків лікування кісти печінки, використовуючи народні засоби, неможливо і навіть протипоказано.

Сайт носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. У разі виявлення у себе яких-небудь симптомів захворювань звертайтесь до вашого лікаря.

Схожі статті: