Як правильно курити електронну сигарету щоб кинути палити?

Більшість новачків вибирає електронні сигарети тільки заради того, щоб позбутися цієї шкідливої звички курити. Як правило, ширяння подобається настільки, що просто неможливо палити звичайні сигарети після нього, але і без ширяння також не можуть обійтися. З допомогою електронних сигарет можна не тільки кинути палити, але і парити, про все по порядку. Спочатку розберемося як правильно курити електронну сигарету, щоб кинути палити.

Я не буду радити в цій статті яку саме сигарету краще купити новачкові, можете просто подивитися серію статей під назвою «Сетап» в рубриці Новачкам . Скажу лише одне, беріть нормальні сигарети з акумулятором 18650, а не маленькі у вигляді сигарет, вони тільки зіпсують вам уявлення про ширянні. Який вибрати бак? Також на ваш розсуд, у всіх є свої плюси і мінуси. Головне, щоб була регульована подача повітря.

Так як ми ще вчора курив звичайні сигарети, ми звикли до тугий затягуванні, відповідно необхідно налаштувати схожу затяжку в електронній сигареті. І мабуть найголовнішим пунктом є рідини. Не варто купувати рідина з одним лише смаком, як мінімум їх має бути 5, а краще 20. У такому разі новачок зможе вибрати найсмачніші для нього. Звичайно, краще взяти тютюнові рідини, але і не забувайте про фруктових, випічку, тоніки і інші смаки.

Напевно ви вже здогадалися як правильно курити електронну сигарету, щоб кинути палити, чи ще ні? Спочатку не треба себе ні в чому обмежувати! Подобається багато нікотину в рідині? Будь ласка, літаєте на здоров'я. Подобається багато пари? Та без проблем.

Просто отримуйте задоволення від ширяння. Пробуйте різні смаки, нові намотування, інші налаштування, нові моди, баки, і дрипки. З часом ви самі відчуєте, як змінюється організм.

Смакові рецептори почнуть працювати більш виражено. Ви відчуєте запахи яких раніше не помічали, так-так, і вихлопні гази будуть пахнути і сеча кота в під'їзді будинку теж. Швидко пройде «кашель курця», і піднятися на 5-й поверх по сходах без задишки буде дуже легко і просто. Коли ви знайдете свій «дзен» в ширянні (улюблені рідини, улюблена спіраль, улюблена налаштування), ви зрозумієте, наскільки противний тютюновий дим, які гидкі відчуття в роті після куріння, не кажу вже про прокурившейся одязі, бичків і попелі.

Просто автоматично перехочеться палити. Але це ще не вся суть того як правильно курити електронну сигарету, щоб кинути палити, читаємо до кінця. Смак ванільного печива з полуничним кремом напевно смачніше диму зі смаком какашок?

Після того, як ви все перепробували, знайшли свій дзен, отримуєте задоволення від ширяння і давно не курив звичайні сигарети — пора знижувати дозу нікотину. Якщо ви парили приміром рідина фортецею 8мг, спробуйте перейти на фортецю 6мг. Великої різниці ви не відчуєте.

Коли звикнете (достатньо одного тижня) до 6мг. нікотину, тоді переходите на 4-ку, потім 3-2-1,5-1-0,5. А ось перейти з 1 або 0,5 на без нікотинові рідини буде складніше, ніж допустимо з трійки на четвірку. Чим відрізняється рідина з нікотином і без нікотину? Коли нікотин відсутня в рідині, парити стає незвично, відчуття що вдихаєш повітря.

Немає ніякого «удару по горлу». Але не варто засмучуватися, простіше всього перейти на без нікотинову основу, додавши більше гліцерину і ароматизаторів у рідину, також виберіть спіраль максимально близько до повітропроводу. Ще один варіант-це використання ароматизаторів яких відчує горло, такі як: Для переходу до безнікотиновий рідин знадобиться трохи більше часу, це може бути два тижні, а може і місяць.

Але організм швидко звикає до будь-яких змін. Ще однією невеликою мотивацією може послужити вартість нікотину, це одна з найдорожчих складових рідини для електронних сигарет. Багато вейперы які парять не один рік, не використовують нікотин у своїх рідинах, може хіба що коли йдуть на вечірку, де після вживання алкоголю захочеться попрацювати що-небудь міцніше. І якщо ти літаєш без нікотину, можеш вважати себе переможцем!

Точно також ви швидко зрозумієте, що давно парите без нікотину і він вам в принципі не потрібен, тобто організм легко обходиться без нього і прекрасно себе почуває. Залишилася всього лише звичка затягнутися і випустити пар, з якою найлегше розлучитися. Для цього також є кілька рекомендацій. Пройшло вже багато часу, у вас є свої девайси, улюблені продавці, і це все, що вам потрібно.

Перестаємо читати новини про вейпинге, дивитися яка фірма чого нового випустила, не потрібно сидіти на форумах де збираються вейперы, і перестаньте дивитися відео на тему ширяння. У такому разі вейпинг швидко набридне, маркетингові хитрощі діяти на вас не будуть, і ви легко кинете цю справу. Сподіваюся мій варіант як правильно курити електронну сигарету, щоб кинути палити тобі допоможе.

Удачі! 2017 Power Smoke · Зв'язатися з нами · Карта сайту Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено Дизайн та підтримка: GoodwinPress.ru

Схожі статті: