Як правильно робити ін'єкції АС.

Чи можна не міняти шприц після Пропіонату, використовувати другий раз /через день, змінюючи тільки голку. Де зберігати тоді шприц із залишками пропа. Чи можна не міняти шприц після Пропіонату, використовувати другий раз /через день, змінюючи тільки голку. Де зберігати тоді шприц із залишками пропа. 4. не рекомендується, можеш занести інфекцію. Навіщо, скажи мені, ти набираєш стільки препарату, що за раз не використовуєш? Набрати рівно стільки, скільки потрібно ввести релігія не дозволяє?

Як я зрозумів В12 на жаль не виганяє залишки фарми, вибрати все до сухого так не виходить. Залишки тесту його залишати не хочуть. Збовтувати з водою теж марно, масло прилипає до стінок.

Зрозумійте правильно, я не дріб'язковий, але фарму шкода..... : ( А якщо ще й пзо через день колоти... так скільки добра піде. Зрозумійте правильно, я не дріб'язковий, але фарму шкода..... : ( А якщо ще й пзо через день колоти... так скільки добра піде. Як я зрозумів В12 на жаль не виганяє залишки фарми, вибрати все до сухого так не виходить. Залишки тесту його залишати не хочуть.

Збовтувати з водою теж марно, масло прилипає до стінок. Зрозумійте правильно, я не дріб'язковий, але фарму шкода..... : ( А якщо ще й пзо через день колоти... так скільки добра піде. 6 - і що? тут ні хто ні кому ні чим не зобов'язаний, не хочеш читати - не читай, просто мені ще настрій не зіпсували і я пишу прописні істини, інші могли б послати)))) 5 - ЧИТАЙ гілку, хоча роби як хочеш, я не служба психологічної підтримки, людьми з суїцидальними нахилами не займаюся.

2. - у фармакології препарати на основі масла не зберігають у холодильнику! вони не псуються при кімнатній температурі, а якщо б ти все ж спромігся почитати, то побачив би пости де люди навіть в мікрохвильовій печі гріють препарати що б масло краще входило! Говориш як дріб'язковий, купи шприци у яких носик в середині, а не збоку. На мій погляд якщо там і залишається, то пиздець як мало. Кроилово веде до пападалову, тобі складно купити ще шприців або докупити зайву виалу фарму? З таким підходом краще не курсить.

Якщо шматок дупи відріжуть, то буде образливіше, ніж втратити трохи грошей. Аналізи сподіваюся здаєш, не економиш. Як я зрозумів В12 на жаль не виганяє залишки фарми, вибрати все до сухого так не виходить. Залишки тесту його залишати не хочуть. Збовтувати з водою теж марно, масло прилипає до стінок. Зрозумійте правильно, я не дріб'язковий, але фарму шкода..... : ( А якщо ще й пзо через день колоти... так скільки добра піде. Ти унікальний, більшість від читання розумнішає, ти ж боїшся отупіти.

Але, якщо судити по твоїх питань... читай, гірше тобі не стане. Як я зрозумів В12 на жаль не виганяє залишки фарми, вибрати все до сухого так не виходить. Залишки тесту його залишати не хочуть. Збовтувати з водою теж марно, масло прилипає до стінок.

Зрозумійте правильно, я не дріб'язковий, але фарму шкода..... : ( А якщо ще й пзо через день колоти... так скільки добра піде. 5) На инсулинку ставимо голку від п'ятірки, набираємо вміст ампули/виалы. Далі перед уколом ставимо нову голку від п'ятірки(чому сам шприц инсулинка? На практиці доведено, що Вже й довше циліндр шприца, тим пижже і повільніше заходять сабжи в булку). 9) Після закінчення введення залишаємо порожній шприц на 5-6 секунд, потім виймаємо і сильно притискаємо проспиртованной ваткою на хвилину.

Чи можна не міняти шприц після Пропіонату, використовувати другий раз /через день, змінюючи тільки голку. Де зберігати тоді шприц із залишками пропа. Як я зрозумів В12 на жаль не виганяє залишки фарми, вибрати все до сухого так не виходить.

Залишки тесту його залишати не хочуть. Збовтувати з водою теж марно, масло прилипає до стінок. Зрозумійте правильно, я не дріб'язковий, але фарму шкода..... : ( А якщо ще й пзо через день колоти... так скільки добра піде.

Для самих ощадливих можна вийняти поршень і ватною паличкою зібрати 0,07 мл олії, далі ввести ректально, щоб всмокталося в слизову прямої кишки. Правда якщо довгий ефір то доведеться два тижні так ходити, ось пропик по ідеї повинен швидко розсмоктатися. Дякую всім за відповіді.

Окреме спасибі - попУ з ланцюгом на шиї, у нього цілих три посади і один розумніший іншого. Відразу видно бувалий накочений в мозок коліт, Діти на підлозі, розумний на дивані . В цілому люди розумні, все грамотно викладають, час не шкодують, єхидством і жовчю не страждають. АСС творить з ними чудеса навіть в голові нарощує.

Дякую всім за відповіді. Окреме спасибі - попУ з ланцюгом на шиї, у нього цілих три посади і один розумніший іншого. Відразу видно бувалий накочений в мозок коліт, Діти на підлозі, розумний на дивані . В цілому люди розумні, все грамотно викладають, час не шкодують, єхидством і жовчю не страждають.

АСС творить з ними чудеса навіть в голові нарощує. зазвичай люди ставляться більш адекватно до свого здоров'я і перш ніж щось вколоти в жопу,намагаються знайти максимум інформації,т. к. бережуть себе від зайвих медичних втручань після. І як несранно так,доведеться витрачатися на баяни ,і тільки довбойоб буде змішувати олійною преп з водним. Давно всі разжеванодаже на ютубі відео з поясненнями є для таких Ти не прав! Тебе не разу не послали - а це вже прогрес))))) І так, видихни, не варто нагнітати, тобі все ж відповіли і по справі.

У більшості подібних випадків або посилають.. читати)), або просто ігнорують. На цьому ресурсі вільний стиль спілкування - звикай. Ти не прав!

Тебе не разу не послали - а це вже прогрес))))) І так, видихни, не варто нагнітати, тобі все ж відповіли і по справі. У більшості подібних випадків або посилають.. читати)), або просто ігнорують. На цьому ресурсі вільний стиль спілкування - звикай. Ну ось дивись, було одне з питань.

Заважаємо в шприц Тест масло і В12 вода, - це я на інших сайтах від людей читав. Так, так... ти здивуєшся, але так користовують і заходить легко, ні шишок, ні болю, але вони звичайно-ж дебіли контужені... і так далі... Моє питання був розрахований на людей Практиків! хто на собі перевіряв. Мовляв не зберігай при +7, а чому... а просто тому.... типу в мікрохвильовку можна... а в холодильнику при семи градусах не можна....

Це не розмова. Ти здивуєшся, але є люди які сидять на понурому і юзають один баян на весь табун і живуть по 15-20 років. Так чого ж ти з корєшами не ширяешься одним баяном на всіх, економія ваще пиздец яка виходить і з баянам і по маслу.

Схожі статті: