Як правильно вести себе з чоловіком: принцип розумного егоїзму

Навіть якщо ви по натурі найширшої душі людина, відкладіть ваше прагнення до самопожертви до кращих часів (не виключено, що ці часи ніколи не настануть!). Якщо вам не вдасться стати егоїсткою, хоча б ведіть себе як егоїстка. Що таке егоїзм?

Це «роман, який триває все життя», з людиною, яка найбільше доріг, тобто з собою. Любов до себе ідейний зміст принципу розумного егоїзму, а його прикладне вираз полягає в тому, щоб перекласти на плечі чоловіка як можна більше різноманітних обов'язків, у тому числі і тих, які раніше були вашими. Використовуючи принцип розумного егоїзму з самих перших днів вашого знайомства з чоловіком, ви виховаєте в ньому почуття відповідальності, яке дуже придасться, якщо ви надумаєте ощасливити його згодою вийти за нього заміж.

Не даючи чоловікові розслаблятися, ви зможете звільнити більше часу для себе самої, наявних або планованих дітей, так і самого супутника життя, нарешті! У результаті навіть при великому стажі спільного життя ви не будете «загнаним конем», вічно роздратованою, замученої дрібними життєвими проблемами, будете частіше посміхатися і менше бурчати. А від цього, в кінцевому рахунку, виграєте ви обидва. Саме тому цей принцип і названий «розумним егоїзмом». Дайте чоловікові можливість вас опікати.

Будьте трохи актрисою, зображайте безпорадність і замішання в будь-якій важкій (і не дуже важкої теж!) ситуації. Жінки, які виглядають слабкими і безпорадними, дозволяють чоловікові відчути себе сильним. І завжди виграють в очах чоловіка. Що б чоловіки не говорили, кожен з них в душі мріє про романтичну особу, що нагадує тургенєвських дівчат, навіть якщо в даний відрізок часу він спить з дівчиною «без комплексів».

Не вірте, що чоловікам подобаються практичні жінки, реалистки, що міцно стоять на ногах! Симбіоз кухонного комбайна, пральної машини й пилососа потрібен лише чоловікові-споживачеві. Але такий чоловік не потрібен вам!

Між іншим, роль непрактичною особи, далекою від реального життя і реального світу, не тільки набагато виграшніше, а й приносить досить відчутні вигоди. Любіть себе більше, ніж коханого чоловіка. Чим більше ви будете відчувати теплих почуттів до себе, коханої, тим більше шансів, що ваш партнер полюбить вас з тією ж ступенем інтенсивності.

Робіть тільки те, до чого лежить душа, що вам цікаво і викликає позитивні емоції.Ніколи не робіть того, чого вам активно не хочеться робити. Якщо вам не хочеться їхати на дачу копати грядки не їдьте. Загубив уїк-енд для того, щоб посіяти петрушку і кріп, ви прикрасите свій стіл, але не своє життя. Не ходіть в гості до людей, які вам неприємні.

Своєму кавалерові ви цього, звичайно, не кажіть, приймайте запрошення, але спокійно займайтеся своїми справами. Якщо у вас накопичилася повна кошик брудної білизни, а вам хочеться почитати детектив або подивитися улюблений серіал не відмовляйте собі ні в чому. Якщо ваш співмешканець бурчить, що у нього немає чистих сорочок, нехай випере сам. Зважившись на спільне життя, ви не підписували зобов'язання з побутового обслуговування його персони. Він же напевно не виконує і половини того, що вважається «чоловічими обов'язками»!

Ухилятися від неприємних справ можна таким чином: ніколи не сперечайтеся з чоловіком, не кажіть, що вам лінь або не хочеться, на словах погоджуйтеся, що все буде зроблено, але при цьому нічого не робіть. А потім мила, розгублена усмішка: «Прости милий, я зовсім забула! Ах, як мені шкода, не сердься, будь ласка!» Ну як він може не пробачити! Може бути, і чертыхнется про себе, але вигляду не покаже. Нехай навіть подумки обізве вас «растяпой», «недолугої».

Зате ви змусите його грати за своїми правилами. Або інший варіант: «валяйте дурня», плескайте очима, сто разів перепитуйте, робіть вигляд, що неодмінно все забудете і переплутаєте. В результаті ваш чоловік буде змушений вам допомогти. Пара таких сеансів, і він звикне все робити сам. Нічого страшного, корона з неї не звалиться! Ніколи не забувайте, що у вас є не тільки обов'язки, але і права.

Відвойовувати собі побільше прав і потихеньку позбавляйтеся від обов'язків. Завжди шукайте виконавця, який може зробити за вас максимум того, що раніше входило в коло ваших обов'язків. Технічна сторона справи, а також фізична, брудна робота не для вас. Якщо зі стіни звалилася ваша улюблена картина не поспішайте братися за молоток, щоб знову її повісити. Будь-яка жінка в змозі вбити цвях у стіну, але навіщо їй це робити?! Якщо у вашому будинку є істота чоловічої статі це його прерогатива.

Така картина нехай так і стоїть, притулена до стіни, до тих пір, поки істота, гордо іменує себе «чоловіком», не зволить дістати драбину, молоток і цвях. Якщо капає водопровідний кран, не поспішайте телефонувати у диспетчерську, щоб викликати слюсаря. Якщо у вашого супутника життя руки не з того місця ростуть, щоб замінити прокладку, то нехай хоча б поміркувати над тим, щоб особисто викликати слюсаря.

Заодно і повчиться, як полагодити несправність. (До речі, ніяких премудростей в цьому немає, таку операцію цілком може осилити чоловік навіть з трьома вищими освітами.) Чоловіків нема чого жаліти. Будь-яка праця їм тільки на користь. Праця, як відомо, перетворив мавпу в людину. Праця і представника чоловічої статі може перетворити в чоловіка.

Дбайливо ставитеся до власного гарному настрою. Ніколи не підвищуйте голосу, не кричіть, не сперечайтеся і не скандальте з чоловіком. Не витрачайте даремно емоції!

Пам'ятайте, що негативні емоції негативно позначаються на зовнішності жінки. Якщо належить зайнятися справою, яка вам до вподоби, не поспішайте. Тягніть, поки не знайдеться той, хто із задоволенням (або без), засукавши рукави. Виграє той, у кого міцніше нерви або кому важливіше результат. Якщо ентузіазм не буде помічена ніким забудьте про цю справу. На світі стільки справ, що робити зовсім не обов'язково!

Навчіться говорити «ні». Проблема багатьох жінок в тому, що вони занадто легко кажуть «так» і не вміють вимовляти «ні». Відмовляючи кому-небудь, обгрунтуйте причину. Якщо ваша мотивування опонента не влаштує, йому ж гірше. Не ламайте голову над чужими проблемами, які вас не стосуються.

Не лізьте в чужу душу, в чуже життя, але і не пускайте нікого в свою. Ніколи не гребіть, сидячи в човні з чоловіком (сказане, звичайно ж, не слід розуміти тільки буквально). Образно кажучи, будьте з життя штурманом, але не гребцем.

Освоївши ці принципи, ви зрозумієте, що можна отримувати задоволення від життя, не разочаровывая інших, не ущемляючи їх інтереси, але при цьому і не ображаючи себе.

Схожі статті: