Як правильно вибрати лубрикант

Судячи по кількості пошукових запитів, людство активно тестує лубриканти. При цьому значна частина людства на блакитному оці вважає, що лубрикант – це взагалі будь-яка речовина, що застосовується в сексі, включаючи масажні масла, сперміцидні креми, релаксанти, стимулятори і навіть попперсы... Ні-ні-ні!

Лубрикант (від латинського lubrico – робити слизьким) – це мастило, яка полегшує ковзання і, відповідно, вибачте за латину, пенетрацію. Це його головна функція. Все інше – факультативно.

Як не важко здогадатися, спочатку, коли людство було скромним, делікатним і більше займався сексом, ніж обговорювало цей процес, лубриканти створювалися з медичною метою. Їх рекомендували жінкам, у яких не вистачало власної вагінальної змащення, щоб комфортно займатися сексом. Тобто в основному – небудь сексуальним дебютанткам (які ще не в змозі досягти потрібної ступеня збудження з-за власної сором'язливості і недосвідченість), або дамам климактерии (коли недолік природної змазки обумовлений недоліком естрогенів).

Але завдяки сексуальної революції, функції увляжняющих гелів здорово розширилися. І якщо навіть з природного лубрикацией у вас все чудово, то гелі на водній або силіконовій основі просто необхідні для анального сексу, для якісної мастурбації (ніжне чоловіче єство не терпить грубого дотику сухих жіночих рук) і, зрештою, для грамотного використання секс-іграшок (навіть самий якісний фалоімітатор створює більше тертя, ніж самий неякісний коханець). За великим рахунком, для цивілізованих пар існує всього два види лубрикантів: на водній основі і на силіконовій.

Те, що на жировій – в кращому випадку, масажне масло. І проблема не тільки в тому, що латекс і силікон (читай – презервативи і ділдо) розчиняються в жирах, а в тому, що жири, потрапляючи в уретру, сильно шокують місцеву мікрофлору. Ось чому навіть для еротичного масажу (якщо він задіює зони нижче попереку) краще використовувати масажні гелі на водній основі. Зараз, до речі, почали випускати засоби «2-в-1» - гель і інтимна змащення.

З досвіду, це все-таки гірше, ніж окремо гель і окремо інтимний: кошти 2-в-1 висихають швидше, ніж класичний інтим-гель, їх треба додавати в процесі, і це дратує. Але, можливо, у вас буде інший досвід.

Схожі статті: