Як продовжити чоловікові статевий акт

Статистика невблаганна - тривалість статевого акту, в середньому, дорівнює двом-трьом хвилинам. Цього часу явно недостатньо для більшості жінок. Тому багато чоловіки зайняті пошуками рецепту для продовження інтимної близькості.

Найбільшим каменем спотикання в сексуальному житті вважається передчасне сім'явипорскування. Фахівці пропонують досить багато способів для подолання цієї проблеми, але спочатку рекомендується докопатися до причини регулярного фіаско.

Якщо передчасна еякуляція не пов'язана із станом здоров'я і не вимагає лікарського втручання у вигляді медикаментозного лікування або оперативного втручання, доцільно прислухатися до наступних порад: Якщо Ви не знайшли причини своєї ранньої еякуляції у вищевикладеному списку, Вам можна порекомендувати ознайомитися зі спеціальними засобами, як Сіаліс, Віагра або їх дженериками. Допоможуть препарати на основі дапоксетін, це активна речовина дає можливість контролювати сім'явиверження, впливаючи на потрібну область головного мозку.

Такі препарати збільшать час статевих зносин у кілька разів. Ліки, представлені в аптеці Доктор Дік, пройшли клінічні випробування і можуть вважатися нешкідливими за винятком індивідуальних протипоказань. Дженерики відомих засобів мають доступну ціну, що робить їх надзвичайно затребуваними. Одна з найчастіших проблем, що не дозволяють займатися сексом протягом кількох годин – еякуляція.

На відміну від чоловіка, жінка може досягти піку задоволення і продовжити заняття сексом. В організмі ж чоловікові відбуваються інші процеси: ерекція стає слабкою, зникають сили, з'являється втома. Однак фахівцями розроблено цілий перелік методик, що дозволяють продовжувати статевий акт. Але перш варто дізнатися причини, за якими виникає передчасне сім'явипорскування. Для того, щоб збільшити час сексуального контакту, чоловіки використовують різні методи.

У більшості випадків доцільно відвідати фахівця, який шляхом огляду та призначення необхідних досліджень допоможе встановити причину передчасного сім'явиверження. У результаті може бути призначено медикаментозне лікування, можливе оперативне втручання, яке стане радикальним рішенням проблеми: як продовжити статевий акт. Але більшість представників сильної половини можуть впоратися з ранньої еякуляцією більш простими методами.

Якщо причиною передчасної еякуляції служить не перезбудження і не відсутність досвіду, а більш серйозні проблеми, пов'язані із статевою дисфункцією, можна використовувати спеціальні препарати, наприклад, Віагру, Сиаліс і їх дженерики. У багатьох засобах головною діючою речовиною є Дапоксетін – компонент, який діє на певну область головного мозку, відповідальну за настання еякуляції. Прийом препарату дозволить продовжити інтимну близькість в кілька разів.

Будь-яку з представлених в аптеках засобів пройшло ряд випробувань, тому відомо, що протипоказань до прийому мінімум. Наприклад, не можна вживати препарати тим чоловікам, які страждають захворюваннями серцевої системи. Ліки мають доступну вартість, тому придбати їх може кожен бажаючий.

Не слід затискати сечовипускальний канал. Подібні дії призводять до запальних процесів в передміхуровій залозі – гарантія простатиту і ретроградної еякуляції. Якщо вищеперелічені поради не допомагають впоратися з проблемою, краще рішення – відвідати уролога, сексолог і інших лікарів.

Також не варто «ховати голову в пісок» після появи проблеми. Для того щоб не втратити впевненість у собі, приділяйте увагу оральної стимуляції своєї жінки, адже це дозволяє продовжити прелюдію, зробити секс різноманітним, це не дасть приводу дівчині бути незадоволеною тим, що відбувається. Оперативно і без зайвих труднощів з проблемою хоче впоратися кожен чоловік. Як продовжити чоловікові статевий акт?

Пробуйте різні методики, не соромтеся звернутися до фахівця, адже професійне вирішення проблеми дозволить швидко забути про передчасному сім'явиверганні.

Схожі статті: