кинути палити за допомогою таблеток Табекс

Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. Не курю місяць завдяки табексу. Без нього реально крутило і ламало чисто фізично.

З ним навіть не помітив, як фізична залежність пройшла. А з психологічної проблем не було.Якщо бажання кинути немає, якщо рішення не прийнято - не намагайтеся таблетки пити. Не допоможуть.

Нарешті-то я не курю, не знаю, як кому, але мені в цьому статусі жити набагато простіше, і не тільки тому, що залишаються фінанси, які раніше йшли на сигарети, поступово навіть самопочуття покращилося. Кидала на Табексе, сама намагалася, але не як не виходило, після Табекса палити реально практично не хочеться з самого початку прийому, а поступово це відчуття взагалі сходить нанівець. Стаж 18 років. Кидати пробувала і не раз, але це були лише спроби. Більше доби не витримувала. Зараз 13-ий день як я не курю. Табекс допоміг, симптоми відмови прибрав.

Т.*****. відчуття печіння в грудях, нервозність - коли організм вимагає нікотину - цього не було. Не прибирає він, на жаль, психологічну залежність.. Цигарка для мене це асоціації з усіма речами навколо(((( Не сказати, що мучусь і страждаю, але сумно і порожньо. дуже сподіваюся, що це пройде.

Шалено хочу кинути курити, а ще більше - хочу НЕ ХОТІТИ палити цю гидоту. Табекс - це єдина річ, яка допомагає. Все інше (мною неодноразово випробуване) немає. Ще б хто пігулки придумав від психологічної залежності, ціни б не було))) Тримаюся на табексе, на величезному бажанні не палити і плюс ще на що з'явилася гордість і самоповагу до себе самої - Я ЗМОГЛА і значить, Я зможу)) 8, ну я - дівчина, і Табекс допоміг мені кинути курити. Рік не курю.

А Карр допомагає тільки навіюваною людям. Мені не допоміг. Багато чого з того, про що він говорить, можна легко спростувати. А Табекс - річ.

П'ю табекс 7 день,остання сигарета була на 5 день,а так з першого дня курила по одній! Зараз дика безсоння за цього психоемоційний стан не впорядку...пити не перестану,я кинула палити легко! Що порадите? Я ЯК ЇЖАК У ТУМАНІ І Є, РЕАЛЬНО, МЕНІ 99 РОЧКІВ ВЧОРА ВДЕНЬ СТУКНУЛО, ДУЖЕ ХОЧУ КИНУТИ, ЩОБ ЩЕ СТІЛЬКИ Ж ПРОЖИТИ! Табекс і мені допоміг кинути палити, зізнаюся в його ефективність не повірила відразу, так як до цього було перепробовано багато, але він працює, і знижує фізіологічну залежність від сигарет.

Я живий приклад дії Табекса, пропивши його кілька днів, я змогла повністю відмовитися від сигарет, після того, як допила упаковку, курити так само не тягнуло, як і під час прийому. Результат є, я кинула палити і по закінченню року не закурила, так що працює він – це точно. Не шкодую витрачених грошей на Табекс, він дійсно допоміг кинути палити, кілька тижнів допила пачку, палити зовсім не тягне, від запаху сигаретного диму з'явилося якесь огиду. Табекс допоміг, він дійсно прибирає залежність від сигарет.

Коли починала прийом, більше вважала даний препарат просто пацебо, але через кілька днів прийому переконалася, що курити після нього дійсно не тягне. При всьому тому, що я дійсно завзятий курець, ось уже 2 роки я викурювала півтори пачки на день, але завдяки Табекс зав'язала, в результаті купу грошей на сигарети заощадила. 5 років тому на 7-й день вже не курила. Таблетки так і не допила, по-моєму одну платівку. Тривала здорова, щаслива життя 1,5 року. Правда раз в 3 місяці скуривала пів сигарети. Чисто, що б заспокоїти внутрішнього демона.

А потім влаштувалася на нову роботу, нерви стали ляпати не подитячому. Закурила. Звільнилася, а куріння залишилося(От зараз думаю знову спробувати. І електронну сигарету купити через 2-3 місяці. Що не кажи, а перекур - це реально спосіб втекти з робочого місця на 5 законних хвилин, які некурящим, чомусь, не дають. А електронкою, начебто, не так шкідлива. Так що табексу плюс Стара кошолкаЯ ось теж намагалася кидати раз 15. Безуспішно.

Просто напевно не дозріла ще. Мені подобається курити. Ален Карр - фуфло повне, допоможе тільки легковнушаемым.

Табекс пробувала палити насправді не хотілося, але я ж суперечлива натура: мені не хочеться, а я на зло покурю! Так і не кинула :( Жити захочеш...якщо заболить прихопить...будь орган...відразу кидаєш курити....від переляку що помреш..Це найкраща пігулка від сигарет.....працює на 200%...легко ....кидати...а щоб цю функцію ВКЛ ....треба зустрітися зі смертю....як це зробити...ось питання ??? ....де відповідь...зроби крок у вогонь..в гарячий лазню....у холодну воду і так протягом трьох днів з ранку до ночі ...хто курить 25 років за 3дні такої процедури Є хтось хто не курить більше року і кинув з табексом?Мені здається таблетки це на короткий час, якщо немає бажання настільки сильного що б кинути самому ви не кинете, а кинувши з допомогою фармацевтики, легко закурите знову,до того ж страх заново закурити менше, ніж якщо б кидав сам. курила 32 роки , 2 - Пачки на добу, Почала приймати Табекс, 1 - день 1 пачка, 2 - день 16 шт., 3 і 4-день 10 штук, 5-день-4 штуки, 6-день 20-20 вечора подихаю хочу палити, не викурила жодної сигарети, важко...... просто накриває.

П'ю заспокійливі та мукалтин відхаркувальний, гризу насіння иледецы, перше бо кого небудь загризу від злості!! Привіт всім, хочу кинути. Я злоядный курець.

Читаю відгуки, але не наважуюся піти і купити табли раптом не допоможуть((( Навіть зараз а ща і курю )) Після прочитання Аллена Карра 6 років не курю, сама в шоці, головне точно хотіти кинути при читанні і все вийде Гостькурила 8 років, більше пачки в день. Вирішила кинути. В аптеці купила Табекс , рецепт не питали.

Почала приймати як написано, почалися побічні ефекти. Кинула...таблетки, палити продовжила, навіть з якимось больщим задоволенням((( Минув час, весна скінчилася, а волосся випадали, так і продовжували(а вони в мене довгі, нижче попереку, гордість моя!), тут-то і вирішила, що пора зав'язувати з курінням. Вирішила, докурила і ось 2 роки не курю! і не тягне! Чоловік коли покурить, до мене не підходить:запах не переношу, особливо, як уявлю, що від мене ось так пахло ...

Тепер запах снігу відчуваю! А як пахне свобода!!! Свобода від нескінченної думки, як би покурити!Всім щиро бажаю кинути цю бяку ! // Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе полнуюответственность за всі матеріали частково або повністю опубликованныеим за допомогою сервісу Woman.ru.Користувач сайту Woman.гигарантирует, що розміщення поданих ним матеріалів не нарушаетправа третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), ненаносит шкоди їх честі і гідності.Користувач сайту Woman.ru,відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті ивыражает свою згоду на їх подальше використання редакцією сайтаWoman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливе лише з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки з письмової згоди адміністрації сайту. Розміщення об'єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Схожі статті:

 • таблетки щоб кинути палити чампикс

  Ютубі відео , музика, фільми, огляди, ігрове і пізнавальне відео , ще багато чого іншого,у нас знайдеш все. Використовуй пошук по сайту. Чампикс Champix препарат проти нікотинової залежності...

 • Хочу швидко кинути палити

  Часто людина каже собі: «Я хочу кинути курити, але ніяк не виходить». Кинути палити не допомагає навіть елементарне знання про те, що куріння шкідливе для здоров'я і по кишені сильно вдаряє....

 • Як правильно кинути палити поступово

 • Як кинути палити чоловікові самостійно в домашніх умовах

  Жіночий журнал для всієї семьиГлавнаяЗдоровьеКрасотаЛечениепитаниео проектеОб автореКонтактыКарта сайтаКак кинути палити чоловікові самостійно в домашніх условияхКатегория: Здоровье21.02.20170...

 • Як кинути палити під час вагітності?

  Я курю тривалий час,але завжди була впевнена,що коли забеременнею - кину.Але у мене не виходить.Я розумію що це дуже шкідливо для плоду,але нічого не можу з собою вдіяти.Іноді мені здається,що...