Аскаридоз хворіє шлунок

Здрастуйте, племяшке 8 років. Апетит здоровенний їсть дуже багато, незнает що наїлася, вирве і зупиниться. Лікар поставив діагноз аскаридоз.

Лікування дали Креон омез Флемоксин, Лацидофил. Пропили курс. Все одно болить шлунок у дівчинки, забуває що покушала.

Порадьте будь ласка що робити далі?, живуть у селі до міста дістатися дуже складно. Може нето прописали село є село. Дуже чекаю відповіді.

Alina! Лікування, яке ви написали, призначають при наявності хелікобактер пілорі в шлунку. Це лікування не має відношення до захворювання аскаридоз. Дитині потрібно обстежувати в дитячій міській поліклініці. Дитину повинен оглянути педіатр, ендокринолог. Провести УЗД органів черевної порожнини, провести обстеження калу на гельмінти, здати печінкові проби і кров на цукор.

Доброго дня! Висилаю узд і аналізи. Будь ласка подивіться і дайте напрямок куди йти з чого почати. Ставлять різні діагнози самі незнают що пишуть. Дуже чекаю відповіді Аліна! Є зміни правої нирки.

Аналізи ви не скинули. Вже вам додається дитячий уролог. Здайте ОАМ, аналіз сечі за Нечипоренком та Зимницьким. Здайте аналіз сечі на мікрофлору та чутливість до антибіотиків. Крвоь з вени на печінкові (білірубін, АЛТ, АСТ, загальний білок, альбуміни, і фракції) і ниркові ферменти (креатинін і сечовина).

Це стане в нагоді лікаря-уролога для консультації Alina! У біохімічному аналізі крові виявлено порушення показники: Загальний білок знижений, підвищений цукор, підвищений залишковий азот, холестерин знижений. Ці порушення бувають при порушеннях в роботі печінки і нирок. Клінічний аналіз крові - ви надіслали тільки порожній бланк.

Хелікобактер пілорі виявлено в обстеженнях. Але, він не викликає таких порушень у біохімічних показниках крові. В ОАМ виявлений білок і циліндри, сліди. Вам необхідно обов'язково доставити дитині в міське дитяче лікувальну установу для огляду, встановлення правильного діагнозу і призначення лікування. Шановний доктор!

Вислала вам що є на руках. Як я зрозуміла завтра почнемо здавати аналізи ті які ви написали. Майже Половину здали хоча. Якщо діагноз не аскаридоз як сказав перший лікар а другий пієлонефрит панкреатит ще й під питанням. Від чого може боліти шлунок? Скажіть будь ласка аналізи у нас страшні?

Вибачте за настирливість. Вчора були в поліклініці в селі сказали аналізи в нормі. Далі приймайте що прописали прийдете чз 1,5 мц.

Як так можна. Я в жаху Аліна! Ви бачите -думка моя і лікаря, що проводив УЗД збігаються -необхідний огляд уролога. Виявлені ситуації дитині необхідно вирішувати відразу.

Щоб у майбутньому бути спокійним, що ви все зробили правильно і швидко. здійснює медконсультации в режимі листування з лікарями на сайті. Тут ви отримаєте відповіді від реальних практикуючих фахівців у своїй галузі. Зараз на сайті можна отримати консультацію по 41 напрямом:

Схожі статті:

 • Методи лікування аскаридозу у дорослих

  В першу чергу необхідно знати, що це таке і яке позначення має в термінології. Недуга є заразним, має другу назву гельмінтоз. Викликається гельмінтом хробаком, аскаридой. Повсюдно зустрічається...

 • Чому болить шлунок під час місячних

  Представниці прекрасної статі під час місячних відчувають не тільки дискомфорт. Цей період характеризується поганим самопочуттям. Буває, що шлунок болить спільно з місячними. Болі розрізняються...

 • Чому вночі болить шлунок в чому причина

  Багато людей стикалися з проблемою, коли болить шлунок перед сном. Болючість може продовжуватися і вночі, заважаючи повноцінному відпочинку. Такі симптоми можуть повідомляти про проблеми в...

 • Чому моя дівчина часто хворіє

  Що може бути чудесней романтичного побачення з дівчиною своєї мрії, яка відповіла взаємністю на Вашу пропозицію зустрітися і погуляти - напевно, нічого. Адже перші зустрічі з дівчиною, немов...

 • Піперазин від аскаридозу

  Але при цьому він володіє важливою перевагою перед усіма ними — меншою токсичністю. Увійти в особистий кабінет. Приблизно через днів від моменту зараження аскариди досягають статевої зрілості і...