Як правильно кинути палити поступово

Більшість курців з часом приходять до рішення відмовитися від шкідливої звички раз і назавжди. Але рішення кинути палити не завжди збігається з психологічними можливостями людини, щоб в один момент повністю відмовитися від звичних сигарет.

Тому багато чоловіків і жінки задаються питанням, як поступово кинути палити? Дійсно, існує метод, який дозволяє поступово кинути палити і він є самим «легким» методом боротьби із згубною звичкою. Напевно, кожна куряща людина багато разів намагався кинути палити.

Але не всім це вдавалося з першого разу, взяти і відразу відмовитися від тяги покурити. Наш мозок влаштований так, що він завжди шукає те, що виручає його в важких ситуаціях. Тому звичка палити, як паличка-виручалочка, завжди під рукою у важкі ситуації: під час конфліктів або нудьги, при нервовому напруженні, в моменти, коли потрібно чимось заповнити час або якось розрядити ситуацію, наприклад ніякового мовчання в компанії.

Мозок знає, як йому впоратися з цими моментами, тому рука несвідомо тягнеться до пачки сигарет за вже знайомим «заспокійливим». І все ж знаходяться люди, яким під силу взяти і кинути курити в один день, такі люди надихають інших на спроби відмовитися від шкідливої звички. Але чому ж не виходить кинути палити у вас? Справа в тому, що потрібно відмовлятися не від самої звички, а потрібно знайти причини, які викликали звичку палити.

Треба боротися не з наслідком, а саме з причинами, аналогічно, як і лікування будь-якого захворювання починається з виявлення причин, так і процес кидання палити повинен починатися з виявлення негативних факторів, які ламають вашу силу волі. Психологічний тип залежності – це психологічні риси, які повертають нас до згубної звички. Найчастіше куріння з боку психологічного типу є сигналом про те, що людина неусвідомлено намагається закурювати якісь свої проблеми або життєві труднощі.

Фізіологічний тип залежності – це механізм звикання всього організму до нікотину. Нікотин з часом проникає в усі процеси життєдіяльності організму і якщо різко кинути палити в організмі сповільнюється вироблення деяких гормонів, що тягне за собою пригнічений самопочуття (слабкість, сонливість тощо). Тому найкращий спосіб кинути курити – це поступова відмова від сигарет.

Для того, щоб організм зміг адаптуватися під новий «стиль» життя без нікотину. З часом організм буде отримувати все менше і менше нікотину, слідчо, під час відмови від сигарет, обмінні процеси в організмі, почнуть відновлюватися і етап відмови від сигарет буде не таким важким. Якщо намагатися кине курити в один день, весь організм піднімає бунт, вся нервова система буде сигналізувати про те, що ланцюг обміну речовин втратила одне із звичних ланок, в нашому випадку це ланка нікотин.

Покроковий метод відмови від сигарет включає в себе схему повільного переходу від щоденного викурювання сигарет до життя без куріння, при цьому, не впадаючи в депресивний стан. У будь-якому випадку, навіть ви будете кидати курити поступово, вам слід розуміти, що без прикладання сили волі до боротьби з курінням прогрес відмови від сигарет буде неможливим. Але головне не втрачати надію , сьогодні не вийшло кинути, значить вийде завтра, в жодному разі відступати тому вже не можна і потрібно боротися до кінця.

Волю в кулак і поступово кидаємо палити. Поступова відмова повинен починатися з відмови від міцних сигарет. Вам потрібно перейти на легкі сигарети, до складу яких входить не більше 1 мг нікотину. Справа в тому, що легкі сигарети мають систему подвійної фільтрації (два фільтра). Тому такі сигарети завдають шкоди в мінімальній кількості.

У зв'язку з тим, що нікотину у таких сигаретах набагато менше, ніж в міцних, у людини від незвички може початися нікотинове голодування. Організм у такому випадку буде вимагати звичну «дозу» нікотину. У вас буде виникати бажання викурити ще одну після викуреної легкої сигарети.

У цьому випадку дуже важливо контролювати себе і строго поставитися до того, скільки сигарет ви викурюєте. Краще розрахувати на добу певну кількість сигарет (5-10 штук) і заборонити собі палити більш ніж кількість. Вже через короткий період, приблизно 1-2 тижні і ваш організм самостійно адаптується до мінімальної кількості нікотину. Головне почати і перший час стримувати себе від дії взяти і викурити ще одну сигарету і ще одну і так далі.

Перший крок самий складний, але якщо ви пройдете перший крок, на наступному кроці вам буде набагато легше. Поширена помилка всіх курців – це викурювання сигарети до самого фільтра. Мало того, що це неймовірно шкідливо для здоров'я людини, але і загальмовує всеь процес відмови від сигарет.

Для того, щоб метод поступової відмови діяв ефективно, слід розділити сигарету на дві частини, курити можна тільки до половини і викидайте. Протягом 7-10 днів організм відвикне від підвищеної дози нікотину. Після цього можна буде переходити далі. Головне в бажанні кинути палити – це дії і витримка.

Варто налаштувати себе морально на те, що буде складно, але ви з цим упораєтеся. Адже ваше бажання жити і бути здоровими сильніше, ніж бажання палити листя тютюну і вболівати надалі. Поставте собі чітку установку – не курю більше ніж 10 сигарет в день, і щодня зменшуйте кількість викурених сигарет на 1: сьогодні 10, завтра 9, післязавтра 8 і т. д. До того моменту поки ви не дійдете до 1 сигарети в день. Перші дні такого «суворого режиму в курінні можуть викликати певну паніку. Вам навіть може здатися, що ви не впораєтеся з цією негативною звичкою.

А бажання викурити ще пару сигарет буде з'являтися все частіше і частіше. І лише після закінчення 21 дня ваш психологічний і фізіологічний стан почне приходити в норму. А вже через 2 місяці ви зможете викурювати 1-2 сигарети в день (до половини) і при цьому ловити себе на думці, що у вас з'являється відраза до куріння. Тільки після неймовірних зусиль і зібраної волі в кулак, ви зможете прийти до фінішу. І фініш в цій ситуації – це повна відмова від сигарет. Це потрібно зробити різко і відразу, в один день і в один момент.

Повна відмова. Як тільки ви почнете виходити на вулицю, щоб наповнити груди свіжим повітрям, замість того щоб вдихати тютюновий дим, знайте ви перемогли! Будь-яка шкідлива звичка має свої причини виникнення, але також має безліч причин, щоб відмовитися від отруєння свого організму. Відмовитися від сигарет набагато легше, ніж лікувати рак легенів.

Кидайте курити і нехай ваше здоров'я буде міцним!

Схожі статті:

 • А що буде, якщо кинути палити прямо зараз

  Відео онлайн, музичні кліпи, мультфільми, приколи на нашому сайті є все, не пропусти - заходь мерщій до нас прямо зараз! Що станеться з Вашим тілом, якщо Ви перестанете курити прямо зараз?...

 • Що таке електронна сигарета і чи допоможе вона кинути палити?

  Все більше сучасних людей прагнуть розпочати здоровий спосіб життя. Одне з обов'язкових його умов — відмова від шкідливих звичок. Найпоширенішою серед них є куріння. Але кожен, хто хоча б раз...

 • кинути палити за допомогою таблеток Табекс

  Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. Не курю місяць завдяки табексу. Без нього реально крутило і...

 • Як кинути палити чоловікові самостійно в домашніх умовах

  Жіночий журнал для всієї семьиГлавнаяЗдоровьеКрасотаЛечениепитаниео проектеОб автореКонтактыКарта сайтаКак кинути палити чоловікові самостійно в домашніх условияхКатегория: Здоровье21.02.20170...

 • Як кинути палити під час вагітності?

  Я курю тривалий час,але завжди була впевнена,що коли забеременнею - кину.Але у мене не виходить.Я розумію що це дуже шкідливо для плоду,але нічого не можу з собою вдіяти.Іноді мені здається,що...