Як правильно лікувати переломи променевої кістки зі зміщенням

Травми кісток рук одні з найпоширеніших травм. Це викликає деякий дискомфорт і складності і вимагає професійного підходу до лікування. Одне з частих порушень перелом променевої кістки зі зміщенням.

Важливо дізнатися, яку першу допомогу необхідно надавати пацієнту, а також які вправи і лфк використовувати при такому діагнозі. Будь-яке лікування переломів променево-зап'ясткового суглоба має проходити під контролем лікаря. Особливо це стосується переломів зі зміщенням.

Коли воно відбувається, від основної кістки можуть відколюватися невеликі кісткові фрагменти, що призводить до неправильного зрощення кінцівки, а згодом порушується нормальна рухова здатність. У деяких випадках осколковий перелом ліктьової зони доводиться лікувати, застосовуючи оперативні методи. Найчастіше лікування перелому променево-зап'ясткового суглоба у ліктьовій зоні проводиться у жінок або у осіб похилого віку. Їх можна розділити на два види: Відрізняються ці види тим, на яку сторону надано найбільший тиск.

При сгибательном переломі променево-зап'ясткового суглоба осколок йде в область долонній поверхні. При травмі разгибательного типу уламок відхиляється в сторону передпліччя, до його тильній області. Осколковий перелом діагностують у тому випадку, якщо кістка зламана на три і більше фрагмента.

Якщо до подібної травми додається зсув, це значно ускладнює ситуацію. Осколковий перелом при неправильному лікуванні може призвести до втрати рухливості кінцівки або до неправильного її функціонування. Щоб отримати перелом кістки променево-зап'ясткового суглоба, який посилений зміщенням, іноді досить невдало впасти на неї своєю вагою.

В деяких випадках це відбувається на рівному місці, може бути з-за ожеледі або ж при їзді на велосипеді. Іноді подібні травми діагностуються після потрапляння у дорожньо-транспортну пригоду, у більш рідкісних випадках при падінні якого-небудь важкого предмета на ліктьовий суглоб. Осколковий перелом можна отримати під час травми на виробництві, пов'язаному з важкими механізмами, а також при серйозних будівельних роботах. Особливо схильні до ризику ті люди, у яких ослаблені кістки і присутня нестача кальцію.

Ті, хто страждає остеопорозом, найчастіше отримують подібні травми. Також рівень кальцію в організмі нерідко знижений у літніх людей або у вагітних. Основні симптоми перелому променево-зап'ясткового суглоба дуже схожі з вивихом або іншим ушкодженням зап'ястя. В залежності від фізіологічних особливостей і складності травми, біль при такому переломі може бути яскраво вираженою, тому деякі не відразу звертаються за медичною допомогою.

Щоб точно затвердити діагноз і призначити правильне лікування, важливо зробити рентгенографічний знімок. Також у деяких випадках може знадобитися процедура, що включає в себе постановку зміщених фрагментів кістки на своє місце. Після цього можна застосовувати стандартне лікування. Насамперед, важливо знерухомити пошкоджену кінцівку. Це допоможе уникнути подальшого травмування і полегшить лікування.

Відразу можна накласти шину з підручних матеріалів. Руку треба підвісити на пов'язку. При відкритих переломах, насамперед, важливо обробити уражену ділянку антисептичним засобом, потім накласти пов'язку.

Це допоможе виключити ймовірність занесення будь-якої інфекції. Щоб реабілітація після перелому променевої кістки була більш швидкою, в перші години після травми можна накласти на уражену ділянку холодну пов'язку. Використовувати цей компрес необхідно протягом 15-20 хвилин, потім пов'язку необхідно зняти.

Процедуру можна повторити, приділяючи увагу не тільки самої області травми, але і ліктьовій зоні. Після того, як перша допомога потерпілому надана, необхідно звернутися в травм-пункт, де фахівці призначать необхідне подальше лікування, накладуть гіпсову пов'язку, а також порекомендують відповідні вправи і лфк (лікувальна фізкультура). Осколкові переломи в ліктьовій зоні вимагають правильного з'єднання кісткових фрагментів.

Яким чином буде проходити цей захід, залежить від результатів рентгенологічного дослідження. У деяких випадках гіпсова пов'язка на ліктьовий зоні накладається лише через кілька днів після вправлення. Тільки в рідкісних випадках потрібне хірургічне втручання. Проте найефективнішим його можна назвати тільки в перші тижні після отримання перелому.

Після необхідного періоду часу, лікар розповість, що необхідно, щоб відновлення після перелому променевої кістки було швидким. Зокрема, він розповість про переваги лфк, а також про те, яким вправи необхідні, щоб швидше відновити працездатність кінцівки. Вправи і лфк, спрямовані на реабілітацію, будуть охоплювати всі суглобові з'єднання постраждалої кінцівки.

Особливо важливо використовувати вправи по пальцям рук. Деякі процедури лфк використовують у теплій воді. Це допомагає зменшити напругу на постраждалу кінцівку. Щоб рука після перелому повністю відновилася, в більшості випадків вправи доведеться виконувати приблизно два місяці. Тільки в такому разі болю у руці пройдуть, і більше не будуть турбувати. Зняття негативної енергії проходить різними методами, головне-це знайти найбільш ефективний саме для себе.

У сучасному світі багато людей досі не вірять, що ДАЛІ: Термін «Валоризация» перекладається як «переоцінка» і вживається в економіці, коли мова йде про підвищення вартості товарів чи послуг. Поняття «Валоризация» в пенсійній системі означає зміну ДАЛІ: Молодята зі штату Коннектикут, США, дуже часто роблять весільні фотографії в місцевому акванариуме, щоб отримати по-справжньому шикарні і запам'ятовуються кадри на тлі величезних мешканців морського ДАЛІ: В мережі стільки всього цікавого і незвичайного, що у нас вже виробився певний імунітет до цього нас складно чимось здивувати.

Але ми зараз спробуємо. Ця ДАЛІ: Ми, як любителі домашніх тварин, не могли пройти повз такого відео, тому як його мимимишность просто зашкалює. Історія така: маленьке цуценя німецької вівчарки, як і ДАЛІ: Зламали улюблений телефон, машину подряпали, порвали диван, розбили вазу З ким не буває? Не турбуйтеся, а краще гарненько подумайте, як би все відремонтувати.

Може бути ДАЛІ: Кіану Рівз один із найзавидніших холостяків Голлівуду. Він до цих пір не одружений, і його серце поки вільно. news2mail.ru Нещодавно в інтерв'ю для журналу Esquire ДАЛІ: Одним з ефективних способів лікування і профілактики захворювань сечостатевої сфери у чоловіків є урологічний масаж. Однак незважаючи на те, що його застосування значно зменшує термін ДАЛІ: найсвітлішим для християн є свято хрещення своєї дитини.

Родичі і близькі друзі сім'ї заздалегідь готуються до цього свята, ретельно вибираючи подарунок новонародженому. Це вкрай ДАЛІ: Капуста броколі, яку ще називають спаржевої капустою, неймовірно багата на вітаміни та мікроелементи. Такий продукт і страви з нього просто незамінні при авітамінозі. Гарнір з ДАЛІ: найперше, що приходить на розум, коли мова заходить про красиво прокачанном теле — це кубики, ті самі кубики, які розташовуються на животі.

Мріють роздобути ДАЛІ: Зняття негативної енергії проходить різними методами, головне-це знайти найбільш ефективний саме для себе. У сучасному світі багато людей досі не вірять, що ДАЛІ:

Схожі статті:

 • Як правильно лікувати серце?

  На запитання відповідає професор кардіології, завідувач кафедри Швидкої допомоги МГСМУ, заввідділом ФДМ «Російський кардіологічний науково-виробничий комплекс Федерального агентства з...

 • Як правильно лікувати вугрову хворобу?

  Вугрова хвороба - одна з найбільш глобальних проблем. Так, 25 відсотків пацієнтів на прийом дерматолога скаржаться саме на вугровий висип. Що робити з цією напастю? - Це велика помилка. Не...

 • Застуда та грип: як правильно лікувати?

  Вогка погода, дощ, холодний вітер аж ніяк не додають сил нашому імунітету, а навпаки обіцяють переохолодження і, як результат, застуду або ще гірше - грип. Про те, як правильно, ефективно і...

 • Як правильно лікувати кашель у дитини?

  Кашель нерідко супроводжує недуг, який вражає органи дихання. Поява цієї ознаки свідчить про запальних процесах в трахеях, гортані і бронхах. В цих органах, знаходиться багато нервових...

 • Як правильно лікувати тонзиліт у дітей

  Тонзиліт (ангіна) - це гостре або хронічне запалення мигдалин і гланд. При такому недугу ущільнюється лімфоїдна тканина в носовій, а також ротової порожнини. Тонзиліт у дітей, лікування якого...