Як кинути палити під час вагітності?

Я курю тривалий час,але завжди була впевнена,що коли забеременнею - кину.Але у мене не виходить.Я розумію що це дуже шкідливо для плоду,але нічого не можу з собою вдіяти.Іноді мені здається,що бажання покурити ще більше,ніж було до вагітності.Чоловік лає,та й сама на себе зла!Пробувала цілий день себе чимось зайняти,купила насіння,щоб вони замінили сигарети,але все це не допомагає!Як бути?Як відучиться від цієї поганої звички?Боюся щоб у плода не було проблем з розвитком! Буде складно, але якщо є сильне бажання - то можливо.

Спочатку перейдіть на самі легкі сигарети. Збільшуйте поступово проміжки між перекурами, зводячи до мінімуму кількість сигарет у день. Замінюйте сигарети льодяниками, насінням, горіхами, сухофруктами. Щоб позбутися будь-якої залежності, треба мати сильну волю. Задайте собі питання: "Я людина безвольна або у мене є воля?' Покладіть пачку сигарет де-тов шафці і скажіть собі: "У мене є воля. Сигарети лежать в шафі, і я дуже захочу, то закурю'.

Зволікайте, як можна довше цей момент. Може, навіть назавжди. Дуже багато залежить від того, як довго ви курите і скільки сигарет викурюєте. Буде важко, але кидати потрібно обов'язково, чим швидше, тим краще.

Перехід на легкі сигарети нічого не дасть. Якщо мама курить, дитина не отримує достатньо кисню, мозок може постраждати. Звичайно може пронести і все буде нормально, але варто 'грати в рулетку'.

Навпаки приберіть з очей і сигарети, запальнички, щоб на перших порах око за них не чіплявся. Я з вами повністю відповідно, що кинути палити буде дуже складно. Я навіть думаю, зараз не варто. У нас в лікарні були вагітні які курили, і лікар говорили що різко кинути це буде небезпечно. так що якщо ви не зможете кинути. сильно не зациклюйтеся на цьому, головне щоб все було добре, і курите просто поменше. Головне не нервувати.

Якщо вагітна жінка курить + нерви на взводі весь час, це гірше подвійно. Подруга коли завагітніла, мучилася дуже сильно, ніяк не виходило кинути. Каже, що їй дуже допомогла медитація, заняття йоги, майже весь час перебувала на свіжому повітрі. Сигарети замінила маленькими смоктальними цукерками і купила книгу Алена Карра. Моя сестричка також з великими зусиллями відмовилася від цієї шкідливої звички.

Розповідала мені, що вголос дала слово своїй дитині в животику, що заради нього вона сьогодні ж кине палити. Каже, що тільки це й допомогло, тому що весь час, коли вона знову хотіла закурити - вона згадувала цю свою обіцянку. Насамперед, перестаньте себе жаліти, «ах, яка я бідненька, мені так важко кинути курити». Пожалійте ДИТИНИ, адже він дихає димом разом з вами і там задихається від шкідливих звичок.

У мене менший син кинув палити за тиждень, коли у нього народилася дочка. Поки невістка була в пологовому будинку, син сказав, сто його крихта не буде дихати димом, і ось вже онучці 5 років і він ні разу не закурив. Синові був 31 рік, коли народилася внучка, а курив він з 15 років. Так це чоловік, а ви жінка, яка свідомо труїть своєї дитини.

Візьміть і уявіть собі, як вашої дитини повільно труять, приємно йому перебувати всередині вас.

Схожі статті: