Як розговорити чоловіка і зрозуміти чому він не хоче одружуватися?

Це живе спілкування з фахівцями та учасниками тренінгу з системно-векторної психології. Задавайте питання і відповідайте на чужі Мій чоловік забрав мене з дочкою в інше місто, з обіцянками і планами на майбутнє. Плани були пов'язані із створенням сім'ї і народження загального дитини. Нещодавно в ході розмови з'ясувалося, що для нього шлюб - це умовність і він не потрібен (сам був одружений 5 років).

Він вважає, що у нас вже сім'я і не до чого ставити штамп (для нього це виглядає як бажання з мого боку їм заволодіти і маніпулювати). Для мене ж це проблема, тому що дитину я не згодна народжувати без шлюбу, так як свою доньку народила колись також у цивільному шлюбі.

Після довгих спроб поговорити і дізнатися причину чи знайти вихід, почула взагалі таку фразу : Так мені все одно буде у мене дитина чи ні. І якщо тобі не подобається що-то йди, тримати не буду, я можу прожити при будь-якому результаті . Людина він відбувся у своїй професії, успішний, розумний і цікавий, хоча і багато знаходять його дивним. Для мене шлюб - це більше партнерство, яке поєднує почуття любові і поваги. На даному етапі у мене ступор, я не знаю що мені робити далі.

Йти не хочу, а мовчати довго на цю тему не можу, бо помічаю, що з кожним днем все більше це мене гризе. Привіт, Юля. Звичайно вас можна зрозуміти. Майже кожна жінка мріє про законних відносинах, оскільки в шлюбі вона відчуває більше безпеки і захищеності від свого чоловік.

Тільки в таких умовах, коли з боку чоловіка є підтримка і алиментация, у вас виникне бажання народжувати дитину. Пояснити чому ваш чоловік не хоче одружуватися можна з допомогою системних знань. Справа в тому, що сім'я є обов'язковою складовою щастя для людини з анальним вектором.

Такий чоловік відповідальний, консервативний, цінує інститут шлюбу, і обов'язково робить пропозицію своїй обраниці. Хоча збиратися він може досить довго, плануючи все заздалегідь, іноді затягуючи з пропозицією роками. У той же час, якщо анальний чоловік вже був одружений і це було невдало, то всі свої подальші відносини він може пов'язувати зі своїм попереднім поганим досвідом.

Саме тому він, можливо, і не захоче одружитися ще раз, оскільки взагалі нові відносини для нього досить складно почати. Але не для кожної людини сім'я є важливою цінністю в житті. Так, наприклад, люди з шкірним вектором націлені на заробіток і пристрій кар'єри, сім'я відходить на другий план.

Це люди сучасні, часто сприймають цивільний шлюб повноцінним. По-перше, у ситуації розриву відносин, буде простіше з поділом майна, а матеріальні цінності у нього завжди в пріоритеті. А по-друге, людина з шкірним вектором любить зміни у своєму житті, і тому відносини без зобов'язань для нього дуже комфортні. Юлія, ви також згадали, що ваш молодий чоловік розумний і цікавий, хоча і багато знаходять його дивним . Це може означати, що у нього є і звуковий вектор. Для звуковика шлюб і сім'я існують в паралельному від нього світі.

Він захоплений пізнанням себе, світобудови, може цікавитися наукою, музикою, літературою, релігією. Але фактично він несвідомо все життя шукає сенс свого існування. З такою людиною завжди цікаво поговорити на різні теми, а його замислений погляд і часто бажання до самоти може здатися дивними для тих, у кого немає звукового вектора. У великих нехватках звуковик часто входить в погані стану, навіть депресії, коли будь-які життєві питання виводять його з себе і він може сказати, що йому все одно.

Для міцних і гармонійних стосунків у парі необхідна міцний емоційний зв'язок, який починає створювати сама жінка. Про це Юрій Бурлан детально розповідає на повному тренінгу. Зараз у вас є прекрасна можливість розібратися в собі і своєму партнерові на безкоштовних онлайн заняттях з Системно-векторної психології Юрія Бурлана.

Після тренінгу ви зрозумієте як вам знайти підхід до вашому чоловікові. Вивчивши свою психіку та вивчивши психологічні особливості вашого партнера, ви буде розмовляти з ним на одному мовою, розуміючи його бажання і прихований сенс кожного його сказаного слова і вчинку. Відповіді на ваші запитання з'являться у вас самі собою. Портал Системно-векторної психології не є офіційним навчальним закладом. Не займається видачею будь-яких сертифікатів і ліцензій. Не займається лікувальною або який-небудь інший медичною практикою.

Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті yburlan.ru, захищені законом про інтелектуальну власність. При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання (hyperlink) на

Схожі статті:

 • Чому виникає ерекція ночами і шкідливо це для чоловіка

  Активне сексуальне життя чоловіка є запорукою його популярністю у представниць прекрасної статі. Тому представники сильної статі з усією серйозністю підходять до питань, пов'язаних зі статевою...

 • Відносини: хлопець не хоче одружуватися

  Мене звати Віталій і я зустрічаюся з хлопцем два роки. у відносинах практично з самого початку на відстані.хлопець мене любить,Він дуже прямолінійний тому Не боїться говорити правду. У минулому...

 • ЧОМУ ЧОЛОВІК НЕ ХОЧЕ СЕКСУ? ПСИХОЛОГІЯ ВІДНОСИН

  Ви чекали цього вечора давно? Сексуальне білизна, панчохи, свічки. Але замість пристрасного сексу ви отримуєте гарячий відмова? Як сталося, що тепер голова болить у вашого чоловіка, а не у вас?...

 • Чому коханець вважається сексуальніше чоловіка

  Катя Чилі після успіху на Голосі країни-7 дала інтерв'ю про те, чому прийшла і вирішила залишитися на проекті Які образи спливають у вашій голові, коли вимовляють слово коханець сексуальність,...

 • Чому малюк не хоче лежати на животі?

  Моєму синові два місяці, і я чула, що корисно викладати дітей на животик. Але він дуже не любить лежати на животі – як тільки покладу, починає кряхтеть і скаржитися. Чому?Лариса, 24 роки Вашому...