Як себе вести після зрада чоловіка: поради психолога

Люди створюють сім'ю, вважають, що сімейні відносини складаються з одних позитивних моментів. Але, по закінченні якогось часу один з подружжя починає крутити романи на стороні. Пережити таке потрясіння дуже важко. Поговоримо детальніше про цю проблему, розберемося що робити, якщо сталася зрада чоловіка як поводитися а поради психолога допоможуть. Перш ніж влаштовувати блискавичні скандали після звістки про зраду чоловіка, постарайтеся дізнатися причину того, що сталося. А раптом ви теж винні, нехай навіть побічно.

Зрада одного з партнерів говорить про те, що в сім'ї не все так добре, як може здатися. Проаналізуйте свою поведінку, подумайте що могло спровокувати чоловіка. Отже, причини зради можуть бути наступного характеру: Перераховані причини ще можна якось зрозуміти, обговорити з чоловіком.

Але коли зрада відбувається з-за великої кількості випитого алкоголю, то це вже розбещеність. Як поводитися якщо чоловік зраджує, щоб якомога безболісніше пережити ситуацію? Жінкам слід дотримуватися деяких правил. Існують дії, від яких краще утриматися після звістки про невірність чоловіка: Чоловік завів коханку. Дружині залишаються тільки два гідних виходу з ситуації — пробачити і пробувати відновити зруйновані відносини, або ж розлучитися.

Важко знайти оптимальний варіант вирішення проблеми. Не варто нікого слухати, робіть висновки самостійно. Це ваше життя, тільки вам вирішувати, як вчинити. Перераховані поради про те, як вести себе після зради чоловіка, відносяться до першого варіанту.

Ними можна скористатися, якщо вирішили продовжувати спільне життя з невірним чоловіком. Коли залишатися разом немає можливості, то йдіть гідно. Вирішили розлучитися — зробіть це остаточно. Не принижуйтеся, йдучи на два тижні і повертаючись знову. Зрада коханої людини — це завжди важко. Такий вчинок одразу не забувається.

Потрібно час, щоб пішла біль. Незалежно від обраного варіанту рішення, після зради чоловіка, жінці потрібно постаратися знайти сили, щоб продовжувати життя далі. Важливо: яке б рішення ви не прийняли, не варто робити вигляд, що все прекрасно.

Зрозумійте, колишніми відносини все одно не будуть. Будь-якій людині важливо мати особистий простір. Воно обов'язково повинно бути у обох подружжя. І якщо дружина постійно вторгається в особистий простір чоловіка, то це може призвести до зради. Хочете зберегти подружні стосунки — перестаньте постійно контролювати чоловіка. Це сильно дратує, дає зворотний ефект.

Витоки багатьох причин, за якими відбуваються зради, потрібно шукати в поведінці дружин. Потрібно давати чоловікові трохи свободи, не втручатися у всі сфери його життя. Підозрами з ревнощами важко домогтися довіри і розуміння. Важливо постійно нагадувати собі, що кожна людина може помилятися, тому що він насамперед особистість. Тому, коли жінка дізнається про зраду, потрібно постаратися заспокоїтися. Наступні дії — проаналізуйте ситуацію і поговоріть з чоловіком.

Дайте йому можливість виправдатися або ж пояснити свою поведінку. В обох випадках найоптимальніший варіант — пробачити невірного чоловіка і гідно відпустити. Повірте, що жити з людиною, яка вас сильно образив, дуже важко. Ви все одно будете згадувати постійно зрада колись коханої людини. Якщо продовжувати жити разом, перебарывая себе, то поступово втрачаєте самоповагу.

Відомо багато випадків, коли подружні пари розходилися після зради одного з партнерів, але залишалися в нормальних відносинах. Не обов'язково розлучатися зі скандалами, або потім вичікувати зручного випадку для помсти. Залишайтеся людиною, поважати насамперед себе, у будь-якій ситуації.

Зрада коханої — ще не привід вважати, що все найкраще у вашому житті закінчилося. Як би важко не було, головне, що ви продовжуєте жити і здорові. Здорові ваші родичі та близькі люди.

А біль від зради піде, потрібно тільки час. І в кожному конкретному випадку потрібно різну кількість часу. Поважайте себе, і все буде добре.

Схожі статті: