Як зрозуміти, що кохана людина вас обманює?

Існує певна кількість життєвих подій, які людський розум відмовляється вірити, а серце відмовляється приймати. Тут і смерть близької людини, і діагностований рак, і інвалідність. Причина емоційного протесту криється на поверхні.

Кожен з нас настільки звикає до життя, де все вивірено аж до хвилини, що, виявившись неспроможним в якомусь із аспектів, ми не розуміємо, що далі робити. Через поломку одного елемента прийшов в непридатність злагоджений механізм. І тепер на перестроювання потрібен час і велика кількість душевних і фізичних сил. Спочатку люди, які потрапили в складні життєві ситуації, задають собі риторичні запитання. Вони нарікають на долю і цікавляться, за які провини послані їм такі тяжкі випробування.

Багато втрачають надію. Невірність є одним з тих можливих подій, до яких серце і розум не готові. Обман руйнівний для обох партнерів, проте найбільше страждає обдурена жертва.

Ця людина протягом довгого часу віддавав своє серце, вкладав душу у відносини і очікував від чоловіка або дружини взаємності. Ймовірно, все було б інакше, якби потерпілий міг передбачити таке неприємне розвиток подій. Однією з найбільш часто цитованих медичних аксіом є наступне твердження: Профілактика це найкращі ліки . І ця істина може бути застосована до потенційного брехунові. Тільки подумайте, навіщо страждати від наслідків, якщо вони можуть бути потенційно запобігти? Стосунки двох людей ніколи не відрізнялися простотою.

Кожен з партнерів має певні особистісні риси, свій світогляд і темперамент. І кожен з нас, розмірковуючи про питання невірності, ставить перед собою певні межі, через які не можна переступити. Хтось дозволяє собі вседозволеність, хто заплутався у власних почуттях, хтось вирішив з допомогою зради насолити своїй другій половинці. Далі ми спробуємо вивести на чисту воду людей, які не бачать ніяких меж у своїй похоті.

Вони вважають, що зрада це звичайна справа, що зміцнює шлюб. Перед вами - психологічний портрет потенційного шахрая. Ошукані люди можуть спостерігати за цією особливістю партнера на власні очі, і, тим не менш, відмовляються її прийняти. Коли людина, яку ти любиш, стає емоційно відчуженим, це сприймається, як удар в серце. На жаль, розрубана емоційна нитка не віщує нічого доброго.

Найчастіше це стає передвісником погіршення відносин, частих конфронтацій і навіть стану холодної війни. Боягузові брехунові легше дистанціюватися емоційно, ніж протистояти реальної проблеми. Так він зможе уникнути непотрібних питань. Коли дві людини люблять один одного, сексуальні стосунки є невід'ємним елементом спілкування.

Коли інтимний градус різко падає, або поведінка партнера у спальні різко змінюється, наприклад, з'являється грубість, це може бути ознакою невірності. Правда, в цьому випадку не можна скидати з рахунків і інші причини, що ведуть до погіршення або відсутності сексуальних відносин. Тому перш ніж підозрювати партнера в обмані, поговоріть з ним по душах.

Психологи вважають, що кожен з партнерів має право на особистий простір, навіть якщо відносини тільки зароджуються і ще сповнені пристрасті. Приводом замислитися стане така заява від чоловіка або дружини: Мені потрібно побути одному або Мені потрібно якийсь час, щоб привести свої думки в порядок . І добре, якщо подібні заяви ви будете чути одноразово. Ймовірно, у партнера був поганий день, і він дійсно хоче залишитися зі своїми думками один на один.

Але якщо такі фрази сиплються як з рогу достатку, у вас є привід тримати вухо гостро. Кажуть, що на злодієві і шапка горить. Раптова оборонна тактика видає огріхи поведінки одного з партнерів. Варто визнати, що всі ми різні, і на притирання характерів часом іде багато часу. Не все виходить з першого разу.

Але якщо людина хоче будувати відносини, вони визнає свої помилки і намагається їх виправити. Оборонна тактика не дає можливість вибудувати конструктивний діалог і вирішити проблему. Так обманщик всіма силами уникає розмови начистоту. Партнери, які перебувають у шлюбі, розуміють важливість сімейного бюджету.

В ідеалі доходи щомісяця розподіляються на невідкладні потреби, продукти першої необхідності, комунальні платежі, кредитні виплати або внесення грошей на депозит. Рішення по великих покупок або непередбачених витрат приймається на сімейній раді. Коли подружжю нема чого приховувати один від одного, сімейний бюджет є прозорим.

Якщо у одного з партнерів з'явилася якась таємниця, починається збільшення у статті Непередбачені витрати . Люди прагнуть виглядати краще з різних причин. Хтось хоче відповідати статусу на службі, хтось жадає змін, хтось переживає романтичне захоплення. Зрештою, чарівний зовнішній вигляд покращує наш настрій. Але якщо в образі відбулися раптові разючі зміни, існує вагомий привід для настороженості.

Якщо ви почнете цікавитися причинами раптової любові до трендам і стилю, партнер буде говорити про горезвісну кризу середнього віку, про те, що йому хочеться йти в ногу з часом і не виглядати немічним старцем на тлі своїх більш молодих колег. Однак його бажання здаватися привабливим в очах представниць протилежної статі є більш очевидним. Вірною ознакою обманщика є раптове відсторонення від вашого кола спілкування.

Раніше ваші друзі були цікаві дружину, а тепер він різко охолов до них. Зрозуміло, адже у них є неупереджені очі, і вони бачать те, що ви відмовляєтеся помічати. Навіщо невірному зайві докази? Ніхто не любить, коли мобільний телефон потрапляє в руки сторонніх, але подружжя не відчувають себе чужими.

Відносини будуються на довірі, і паролі на електронному ящику або на сторінці в соціальній мережі здаються підозрілими. Відхід убік конфіденційності красномовно говорить про те, що вашому партнерові є що приховувати. У свій час відкритий доступ до облікового запису в соціальній мережі не було проблемою, але тепер скритність стала справою принципу. Так ваша друга половинка знижує ризики витоку доказів. Класичною ознакою зради є повернення додому з роботи пізно ввечері, а іноді й за північ.

Чоловік починає розповідати про неприємності в офісі, новому проекті, звітах, зустрічах з постачальниками інших форс-мажорних обставин. Іноді раптові виклики з роботи трапляються і в розпал вихідного. Якщо ваш партнер не дає чіткої відповіді щодо причин постійних виїздів, пора бити тривогу.

Схожі статті: