Панадол Екстра таб N12

Панадол Екстра (Panadol Extra)Фармакологічна дія:Панадол Екстра - комбінований лікарський препарат, що містить парацетамол і кофеїн.Препарат чинить анальгетичну та жарознижувальну дію.Парацетамол лікарський засіб групи нестероїдних протизапальних препаратів, сприяє зниженню рівня простагландинів у центральній нервовій системі за рахунок пригнічення ферменту циклооксигенази.Кофеїн сприяє посилення фармакологічних ефектів парацетамолу. Парацетамол після перорального застосування добре абсорбується у травному тракті, пік концентрації в плазмі відзначається через 0,5-2 години після прийому.

Метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить від 1 до 4 годин, виводиться переважно з сечею у вигляді метаболітів. Препарат застосовується для лікування пацієнтів з больовим синдромом середньої та помірної інтенсивності різної етіології, у тому числі:Головний біль, мігренеподібного болю і нападів мігрені.М'язовий біль, невралгії, артралгії, ревматичного болю.Альгодисменореї.Крім того, препарат може застосовуватися як жарознижувальний засіб при грипі та ГРВІ.Спосіб застосування:Препарат приймають перорально.

Таблетки, вкриті оболонкою, і каплеты, вкриті оболонкою, рекомендується ковтати цілими, не розжовуючи та не подрібнюючи, запиваючи достатньою кількістю води. Таблетки Панадол Екстра Солюбл перед застосуванням рекомендується розчинити в склянці води.

Тривалість курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.Дорослим і підліткам у віці старше 12 років зазвичай призначають по 500-1000мг препарату (2 таблетки або 2 каплеты або 2 таблетки шипучих) 3-4 рази на день з інтервалом не менше 4 годин.Максимальна добова доза препарату становить 4000мг (8 таблеток).Прийом препарату протягом більше 3 днів поспіль можливий лише за призначенням лікаря.У період лікування препаратом Панадол Екстра не слід вживати велику кількість напоїв, що містять кофеїн.Побічні дії:Препарат зазвичай добре переноситься пацієнтами, в деяких випадках відзначали розвиток таких побічних ефектів:З боку травного тракту: нудота, блювання, біль в епігастральній області. Крім того, можлива зміна активності печінкових ферментів і токсичне ураження печінки.З боку системи кровотворення: тромбоцитопенія, панцитопенія, анемія, в тому числі гемолітична, сульфатгемоглобинемия і метгемоглобінемія.З боку центральної нервової системи: порушення режиму сну і неспання, підвищена дратівливість, запаморочення.З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, тахіаритмія.Алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, кропив'янка, мультиформна ексудативна еритема, набряк Квінке, синдром Лайєлла, анафілактичний шок.Інші: бронхоспазм, гіпоглікемія, гіпоглікемічна кома.Протипоказання:Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.Тяжкі порушення функції нирок та/або печінки, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.Препарат не призначають пацієнтам, що страждають алкоголізмом, порушеннями функції системи кровотворення (тяжка анемія, лейкопенія), тромбофлебіт, тромбоз, атеросклерозом і артеріальною гіпертензією.Препарат не застосовують для лікування пацієнтів, які страждають безсонням, глаукомою, в тому числі закритокутовою глаукомою, епілепсією, гіпертиреозом, порушенням серцевої провідності, декомпенсованою серцевою недостатністю, ІХС, гіпертрофією передміхурової залози, цукровим діабетом та гострим панкреатитом.Препарат не слід призначати пацієнтам літнього віку та пацієнтам, які мають схильність до спазму судин.Препарат протипоказаний до застосування в період вагітності і лактації, а також дітям у віці молодше 12 років.Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам із захворюваннями печінки і/або нирок.Вагітність:Застосування препарату в період вагітності можливо тільки за життєвими показаннями.При необхідності застосування препарату в період лактації слід вирішити питання про тимчасове переривання грудного вигодовування.Взаємодія з іншими лікарськими засобами:Протипоказано одночасне застосування препарату з інгібіторами моноамінооксидази, трициклічними антидепресантами і блокаторами бета-адренорецепторів.

Перерва в лікуванні між прийомами препаратів групи інгібіторів моноамінооксидази і препарату Панадол Екстра повинен становити не менше 14 днів.Швидкість абсорбції парацетамолу збільшується при його одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном, при одночасному застосуванні з холестираміном - знижується.При одночасному застосуванні препарату з варфарином та іншими кумариновими антикоагулянтами підвищується ризик розвитку кровотечі.Барбітурати послаблюють антипіретичний ефект парацетамолу при одночасному застосуванні.Індуктори мікросомальних ферментів, гепатотоксичні препарати та ізоніазид збільшують токсичну дію парацетамолу на печінку.При одночасному застосуванні препарат знижує ефективність діуретиків.Протипоказано одночасне застосування препарату з лікарськими засобами, які містять етиловий спирт, а також алкогольними напоями.Кофеїн при одночасному застосуванні підвищує ефективність альфа - та бета-адреноміметиків, ксантину і лікарських препаратів, що стимулюють центральну нервову систему.При одночасному застосуванні циметидину, пероральних контрацептивів та ізоніазиду відзначається підвищення ефективності кофеїну.Кофеїн при одночасному застосуванні знижує ефективність лікарських препаратів, що пригнічують центральну нервову систему.Кофеїн збільшує вміст літію в крові, посилює терапевтичну дію тиреотропних препаратів і покращує абсорбцію ерготаміну в шлунково-кишковому тракті.Передозування:При передозуванні препарату можливий розвиток нефротоксичної та гепатотоксичної дії препарату, а також розвиток порушень з боку системи кровотворення (анемія, тромбоцитопенія, панцитопенія, лейкопенія, нейтропенія, агранулоцитоз) і центральної нервової системи (підвищена збудливість, запаморочення, порушення режиму сну і неспання, тремор). Крім того, можливий розвиток тахіаритмії, судом, блідості шкірних покривів, блювання, гепатонекрозу, порушень метаболізму глюкози та метаболічного ацидозу.При передозуванні показано промивання шлунка, прийом ентеросорбентів і проведення симптоматичної терапії.

При важкому передозуванні показано внутрішньовенне введення N-ацетилцистеїну та пероральний прийом метіоніну (у випадку, якщо у пацієнта немає блювоти). У разі розвитку судом застосовують діазепам.Форма випуску:Таблетки Панадол Екстра, вкриті оболонкою, по 12 штук у блістері, по 1 блістеру в картонній упаковці.Умови зберігання:Препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі від 15 до 25 градусів Цельсія.Термін придатності - 4 роки.Склад:1 таблетка, вкрита оболонкою, Панадол Екстра містить:Парацетамолу - 500мгКофеина - 65мгВспомогательные речовини.

Ціна на Панадол Екстра таб N12 купити в аптеках Дніпропетровська, УкраинаВысококвалифицированные фармацевти і провізори аптеки Не Болів нададуть Вам всю необхідну допомогу при покупці нададуть Вам повну консультацію щодо застосування та відгуки на Панадол Екстра таб N12, а так само допоможуть у виборі супутніх медикаментів. Купити Панадол Екстра таб N12 Ви можете в будь-який з аптек Не Болів в графік роботи аптеки.

Також, Ви можете подивитися ціну і зробити замовлення через інтернет аптеку neboley.dp.ua Наша онлайн аптека дає можливість замовити або купити Панадол Екстра таб N12 за доступною ціною в Україні. На сайті сім'ї аптек Не Болів буде відображатися ціна на Панадол Екстра таб N12 Україна. Пошук ліків на сайті мережі аптек Не Болів дуже зручний, просто введіть потрібний медикамент рядок і ціна відобразиться у пошуку ліків.

Якщо Панадол Екстра таб N12 на даний момент немає в наявності, то Ви можете замовити його, оформивши замовлення на сайті інтернет-аптеки. Замовлення буде доставлений до аптеки як можна швидше, в цей або на наступний день. Інструкція Панадол Екстра таб N12 можна прочитати в одній з аптек не болів або на сайті аптеки. Перед тим як купити Панадол Екстра таб N12 в Україні, рекомендується проконсультуватися з лікарем. Мережа аптек Не Болів гарантує якість на Панадол Екстра таб N12.

Наші аптеки Дніпропетровська на фармацевтичному ринку вже більше 12 років. За цей час ми встигли себе зарекомендувати, як якісну, успішну аптеку, з гарантованою якістю, широким асортиментом, кваліфікованим персоналом, а головне, дуже демократичними цінами. Вибираючи аптеку Не Болів в Дніпропетровську Ви надаєте нам довіру, і ми обіцяємо зробити все можливе, щоб надалі Ви зверталися за допомогою до нас.

Мережа аптек Не Болів в Дніпропетровську надає своїм клієнтам доступні ціни та регулярні акції в аптеках.З питань оплати та замовлення ліків телефонуйте в службу підтримки аптеки будь-яким зручним для Вас способом. Не хворійте!

Схожі статті:

  • Панадол екстра інструкція по застосуванню

    Склад лікарського засобу Панадол екстра Парацетамол + Кофеїн. Лікарська форма таблетки, таблетки розчинні таблетки розчинні 500мг, таблетки вкриті оболонкою Фармакотерапевтична група...

  • Дитячий Панадол свічки інструкція по застосуванню - потрібна штука.

    При випадковому передозуванні слід негайно звернутися за медичною допомогою, навіть якщо дитина почуває себе добре. При одночасному застосуванні з антикоагулянтами можливе невелике або помірно...

  • Дитячий панадол 250 свічки інструкція

    Синоніми Адол AdolАкамол-тева Acamol-tevaАльдолор AldolorАминадол AminadolАцетаминофен AcetaminophenБиндард BindardДаперон DaleronДафалган DafalganДеминофен DeminofenДетский панадол Panadol...

  • Дитячий Панадол свічки інструкція

    Панадол Panadol : інструкція, показання, протипоказання, побічна дія, спосіб застосування, дозування Панадол Panadol Діюча речовина:. Склад і форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою, 1...

  • Панадол свічки 125 мг інструкція

    Дитячий Панадол Panadol Baby : інструкція, опис, показання щодо застосування препарату Дитячий Панадол, склад, відгуки, протипоказання, ЖНВЛП, ціна - Препаратум. Склад 5 мл : активна речовина:...