Як поставити автомобіль на облік в ГИБДД, і як при цьому заощадити?

Після покупки нового автомобіля його потрібно поставити на реєстраційний облік, оформивши в ГИБДД на своє ім'я. За законом на це у власника є 10 днів – якщо автомобіль не оформити вчасно, господарю випишуть штраф. Важливо! Якщо мова йде про держану машині, то при її продажу з обліку не знімають, а значить – і не ставлять.

Одного разу зареєстрований в ДАІ автомобіль стоїть на обліку «вічно», щоб при передачі від одного власника до іншого не було ситуацій «безвладдя», коли де-юре машиною ніхто не володіє, і штрафи з камер приходять «на село дідусеві». З обліку авто знімають тільки для здачі в утиль, коли машина в розшуку або їде на ПМЖ за кордон. Про процедурах з уживаними авто будуть окремі матеріали про перереєстрацію автомобіля, зняття з обліку в утиль і «розшук».

Для того, щоб поставити автомобіль на облік, потрібно звернутися в будь-яке зручне для вас відділення ГИБДД, маючи на руках затверджений пакет документів. В їх число входять: Крім того, для постановки на облік потрібно і сам автомобіль: співробітник ГИБДД проведе його огляд для звірки номерів кузова, рами та інших номерних елементів. Отримавши його розпис на заяві, можна сміливо здавати документи і отримати на руки ПТС з внесеними реєстраційними даними, свідоцтво про реєстрацію автомобіля (СТС) і комплект номерів. Так.

Скоротити витрати часу і сил можна при постановці автомобіля на облік шляхом електронного обігу через портал Держпослуг. Насамперед, це допоможе заощадити час: можна буде заповнити заяву про реєстрацію в електронному вигляді, а також уникнути очікування в черзі, вибравши зручні дату та час відвідування відділення ГИБДД.

У разі звернення без використання порталу Держпослуг автовласники приймаються в порядку «живої черги», але пріоритет залишається за тими, хто подав заяву через Інтернет – це може бути особливо актуально для невеликих відділень, де прийом живої черги «в два віконця» може затягнутися. Так. Ще однією гарною новиною для автовласників стало те, що з 1 січня 2017 року при подачі заяви через портал Держпослуг і безготівкової оплати можна заощадити 30% при оплаті мита.

Таким чином, видача номерів обійдеться в 1 400 рублів замість 2 000, видача свідоцтва про реєстрацію – в 350 рублів замість 500, а мито за внесення змін до ПТС – 245 рублів замість 350. Сумарно це дає вигоду в 855 рублів – 1 995 замість 2 850. Сьогодні на Kolesa.ru стартує конкурс 'Чому нова Octavia? Чому зараз?'. Головний приз – поїздка до Праги на двох. Тема конкурсу&hellip Перший місяць весни повинен пробудити не тільки природу і вічні інстинкти, але і купівельну активність, вважають автовиробники.

Тим не менш, вони не лінуються стимулювати її пробудження, пропонуючи знижки та акції.&hellip Зовсім недавно ми робили тест-драйв цього автомобіля. Машина цікава: вона вже всерйоз намагається посунути i40, який Хенде відносить до бізнес-класу. При цьому вона залишається конструктивно нескладною, а значить, повинна бути&hellip Черговий рубіж пройдено - календарна зима змінилася навесні, але наш новинний дайджест новин як і раніше постійний.

Тільки найважливіше та найцікавіше за минулий тиждень. Були часи, коли прогрес в автомобілебудуванні означав не ускладнення конструкції в ім'я політично мотивованих еко-норм та підвищення прибутковості роботи СТО офіційних дилерів, а дійсно поліпшені&hellip Працюючи над оглядом Audi 100 C4, я планував приділити її спадкоємиці, A6 C4, від сили кілька абзаців.

Але чим глибше я занурювався в технічні особливості, тим ясніше ставало, що це абсолютно різні автомобілі &hellip Чеський ліфтбек, хоч і поступається лідерство в сегменті корейським і російським бюджетникам , має стійкий попит, на що є як об'єктивні, так і суб'єктивні причини. До перших віднесемо хороший вибір моторів і&hellip Поки весь світ будував дороги, міжміські траси, автобани та хайвеї, в СРСР розробляли перший у світі повнопривідний автобус.

З тих пір пройшло вже більше тридцяти років, дороги краще майже не стали, а автобус-всюдихід до&hellip В дев'яностих на Волзькому автомобільному заводі було створено велику кількість цікавих прототипів. Більшість з них загинуло в ті ж роки, встигнувши лише кілька раз засвітитися на великих автосалонах як&hellip Т5 вже давно присутня на нашому ринку, але в розряд янгтаймеров йому потрапляти поки ще дуже рано. І все ж ми вирішили провести тест-драйв, а заодно розповісти, з чим доведеться зіткнутися при купівлі вживаного&hellip Доля речей, які ми розглядаємо сьогодні, гідна того, щоб їм позаздрити: їх зробили в минулому столітті, їм бозна скільки років, але вони так і залишилися новими.

Вони дожили до наших днів і потрапили в абсолютно&hellip Смартфон, навіть найдешевший або геть застарілий, містить у собі безліч елементів, наявних лише в найдорожчих і просунутих автосигналізації. А значить, можна змусити спеціальний додаток управляти&hellip Здається, це було ще вчора: радіо Маяк в кожній машині, колонки від домашнього системи С-30 під сидінням і автомобільна стереомагнитола Гродно як межа мріянь.

Ворошим минуле, шерстим пилові комори і разом&hellip Незважаючи на суто мирну професію оригінальних одновісних автомобілів-тягачів для роботи у великому цивільному будівництві, вони негласно перебували на озброєнні в Ракетних військах стратегічного призначення (РВСН). Там&hellip За десятки років існування важких армійських автомобілів-шасі серії МАЗ-543 склалося враження, що всі входили в неї, машини були суворо засекречені і виконували лише архіважливі військові завдання по захисту Країни&hellip Присадкуватий широкий силует Хамві це те, що безпомилково впізнають в кадрі в кіно та новинах навіть ті, хто погано розбирається в військовій техніці.

Довге життя трьох поколінь цієї машини показова історія бурхливого&hellip Незважаючи на суто мирну професію оригінальних одновісних автомобілів-тягачів для роботи у великому цивільному будівництві, вони негласно перебували на озброєнні в Ракетних військах стратегічного призначення (РВСН). Там&hellip Доля речей, які ми розглядаємо сьогодні, гідна того, щоб їм позаздрити: їх зробили в минулому столітті, їм бозна скільки років, але вони так і залишилися новими.

Вони дожили до наших днів і потрапили в абсолютно&hellip Холодили душу подробицями про тонкощі експлуатації техніки в 1950-і роки при мінус 50 З ми лоскотали ваші нерви в минулий раз. Сьогодні продовжуємо тему розповіддю про те, як було водіям Крайньої Півночі на їх&hellip Всі права захищені 2003 – 2017. Автомобільний журнал «КОЛЕСА».

Будь-яке використання матеріалів, розміщених на сайті www.kolesa.ru, допускається тільки з письмового дозволу правовласника.

Схожі статті:

 • Як їсти корисно, але щоб при цьому поправитися?

  Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. Я худенька, 43 кг, хочу трохи поправитися. Один раз вийшло на...

 • Як одягтися взимку тепло і виглядати при цьому стильно

  Дізнайся модні поради 73-ї літньої Лорен, яка досі бере участь у показах і зберігає статус ікони стилю! В честь Дня Народження Сінді Кроуфорд розглядаємо образи знаменитої мами і її дочки Кайі...

 • Як правильно поставити гірчичники при кашлі дітям

  Гірчичники відомі всім з дитинства, це недороге засіб застосовується вже не одне десятиліття і допомагає позбавитися від затяжного кашлю. Гірчичники дозволяють частково або повністю замінити...

 • Як правильно використовувати активоване вугілля при алкогольному отруєнні

  Всім відомо, що поєднувати ліки та алкоголь не можна. Адже це може сильно нашкодити організму. Однак це правило не відноситься до активированному вугіллю. Навпаки, ліки навіть потрібно вживати...

 • Як правильно вводити перший прикорм немовлятам, рекомендації ВООЗ

  Приблизно до шестимісячного віку у дітей зростає потреба більшої енергії і поживних речовинах. Перед мамою встає питання про те, як правильно вводити прикорм. Від нього залежить розвиток...