Як правильно вибрати глюкометр?

На сьогоднішній день захворювання на цукровий діабет є одним з найбільш часто зустрічаються захворювань у світі. Це захворювання діагностується майже у трьох відсотків населення Землі. І невтішним прогнозам медиків кількість хворих людей цим серйозним захворюванням через 15-20 років може збільшитися вдвічі. Основними причинами виникнення хвороби цукрового діабету є: спадковість надмірна вага хворого захворювання підшлункової залози, панкреатит злоякісні новоутворення.

Ймовірною причиною появи цього захворювання також може бути отримана травма, від якої були пошкоджені тканини підшлункової залози і, як наслідок, порушилися функції цієї залози. Крім цих причин, захворювання може бути викликано від пережитого сильного стресу. Для літніх людей небезпека захворіти на цукровий діабет також досить висока, адже кожен прожитий десятиліття збільшує ризик захворіти у 2 рази.

У разі виявлення захворювання на цукровий діабет пацієнт повинен регулярно вимірювати рівень цукру в крові не тільки амбулаторно, але і в домашніх умовах, тому йому необхідно знати, як вибрати глюкометр при цукровому діабеті в залежності від його типу. 1-й тип – розвиток хвороби відбувається в результаті руйнування инсулинообразующих клітин. Характерно захворювання людей молодого віку 2-й тип – діагностується частіше, ніж 1-й тип цукрового діабету.

Групу ризику складають особи після 40 років та особи, які страждають від надмірної ваги. При цьому типі інсулін в організмі людини виробляється в нормальній кількості, але все-таки кров хворого містить підвищену кількість глюкози. Пацієнту, у якого лікар виявив захворювання на цукровий діабет, потрібно робити регулярно вимірювання рівня цукру в крові в лікувальному закладі або персональним глюкометром в домашніх умовах.

В лікувальному закладі частота здачі відповідних аналізів призначається залежно від тяжкості захворювання, від типу цукрового діабету. Але, в основному, хворому потрібно проводити вимірювання рівня цукру в крові не менше п'яти разів на день і тут, звичайно, важко обійтися без персонального глюкометра. Глюкометр являє собою електронний пристрій, що служить для встановлення рівня цукру в крові людини самостійно.

Як вибрати глюкометр при цукровому діабеті може підказати лікуючий лікар або фахівець магазину медичного обладнання. Вибір таких приладів досить великий, тому можна вибрати у відповідності з побажаннями і можливостями хворого.

Для аналізу рівня глюкози в крові пацієнта в домашніх умовах потрібні наступні компоненти: При виборі глюкометра при цукровому діабеті можна виходити з методів вимірювання. Існують глюкометри за такими методами вимірювання: На сьогоднішній момент існує достатня кількість моделей глюкометрів, підходять для людей з різними запитами до приладу. Вибираючи модель глюкометра, необхідно уточнити параметри, наприклад: габаритні розміри, розміри дисплея, наскільки складний в експлуатації, швидкість визначення результатів вимірювання, доступність і вартість тест-смужок і т. д. Для людей старшого віку бажано вибирати глюкометри з простими функціями і великим дисплеєм, а також з зрозумілою мовою меню.

При ослабленому зорі хворого рекомендується прилад з голосовою функцією, який керує його діями під час процедури вимірювання і оголошує результат. Для вимірювання рівня цукру в крові у дитини можна підібрати глюкометр з меншим необхідною кількістю крові для аналізу, також існують ручки для проколу шкіри з зменшеним больовим ефектом. XHTML: You can use these tags: <a href= "" title= > <abbr title= > <acronym title= > <b> <blockquote cite= > <cite> <code> <del datetime= > <em> <i> <q cite= > <s> <strike> <strong>

Схожі статті: