Як правильно висушити волосся феном (покрокова інструкція)

Багато жінок люблять відвідувати салони краси, так як саме професійні майстри здатні вкласти ваші волосся так, що вони будуть м'якими, шовковистим, і при цьому виглядати шикарно, яка зачіска у вас не була. В домашніх умовах такого ефекту домогтися виходить украй рідко. Тим не менш, фахівці стверджують, що навчитися сушити волосся феном правильно під силу будь-якій жінці, та так, що ефект вас здивує не менше, ніж салонна укладання.

Деякі вважають, що сушка феном сильно шкодить волоссю. Саме тому замість здорових і красивих волосся ми маємо посічені і мляві пасма. У зв'язку з цим багато жінок воліють сушку волосся природним шляхом. Але сьогодні ритм життя настільки швидко, що на природне висихання волосся просто не вистачає часу.

Доводиться використовувати фен. Але нічого страшного в цьому немає. Якщо навчитися правильно сушити волосся за допомогою фена, ваші волосся не будуть відрізнятися від тих, чиї власниці регулярно відвідують салони. Професійні майстри вважають, що найважливіше в процедурі укладання волосся – це фен. Гарний виріб має бути якісним, мати кілька насадок. У величезному різноманітті продаваних фенів дуже складно вибрати той, який найкраще буде підходити саме для вас.

Крім того, при покупці фена необхідно звертати увагу на потужність виробу. Потужність – це та швидкість, з якою нагріте повітря виходить з фена. Вона показує, як швидко висохнуть ваші волосся придбають необхідну форму.

Сьогодні виробники пропонують моделі з високою потужністю (більше 2100 Вт), середньої (1200 1600 Вт) і низькою (менше 1200 Вт). Важливим критерієм є наявність температурного регулятора фена, а також його додаткові функції. Вибираючи фен для використання в домашніх умовах, зверніть увагу на параметри, які він має.

Подумайте, чи справді ви будете користуватися ними, або вони взагалі не потрібні. Найголовніше при сушінні волосся феном це правильне виконання процедури. Залежно від цілей сушіння розрізняється і техніка проведення даної процедури. Як правило, при сушінні феном, волосся стають пухнастими і зачіска виглядає трохи недбало.

Щоб надати волоссю необхідну форму, а точніше їх випрямити, потрібно спеціальна напрямна насадка, а також кругла щітка для волосся, гребінець, термозахисної засіб і масло для волосся випрямляючий. Спочатку фен був призначений для того, щоб сушити волосся. Але з часом було помічено, що гаряча сушка чинити негативний вплив на здоров'я волосся. Тому в подальшому стали розроблятися додаткові функції фена, які дозволяють знизити ризик отримання шкоди волоссям при використанні цього приладу.

Крім того, існує безліч різноманітних насадок для фенів. Зараз найбільш популярними є: Отже, для вашої краси сьогодні існує великий асортимент аксесуарів, які допоможуть вам у залежності від того, яку зачіску ви хочете мати. Головне, навчитися їх правильно використовувати, щоб не завдати шкоди своїй шевелюрі.

Якщо ви все ж вирішили сушити волосся, не використовуючи фен, поставтеся до цього підходу досить педантично. Якщо ваш фен зламався, або ви просто не хочете його використовувати, так як вважаєте його небезпечним, не варто вдаватися до таких прийомів, як сушіння волосся над плитою, духовою шафою, перед вентилятором, праскою, з допомогою пилососа і так далі. Подібні способи не тільки шкідливі для волосся, але і можуть бути загрозою здоров'ю. Таким чином, сушити волосся феном чи ні, кожен вирішує сам для себе.

Якщо ви все ж таки віддаєте переваги фену, тоді поставтеся до вибору інструменту з усією відповідальністю. Вибирайте вироби правильно і використовуйте його з розумом.

Схожі статті: