Як правильно займатися сексом щоб завагітніти

Сімейна пара, яка вирішила створити повноцінну сім'ю, народивши дитину, гостро замислюється про те, як зачати. Ця тема стала досить актуальною, адже багато пар не можуть зародити нове життя, а деякі і зовсім позбавлені цієї можливості через безпліддя одного з партнерів. У другому випадку потрібно звертатися безпосередньо до фахівця, який визначить причини такого положення. Ну, а наша стаття присвячується тому, скільки потрібно займатися любов'ю, щоб зачати нове життя.

Сьогодні ви дізнаєтеся, як без тестів для овуляції, підрахунків днів завагітніти і як потрібно займатися сексом щоб добитися необхідного результату. Деякі жінки самі говорять про те, що сексом займаються, як на роботу ходять, тобто кожен день, щоб ймовірність завагітніти була висока. Частка логіки в такому мисленні є, але потрібно ще думати про свого партнера і про його можливості, а саме те, що стосується його статевих клітин – спермиях.

Зрозуміло, ми розвінчаємо міф про те, щоб завагітніти, чоловікові слід утримуватися від сексу кілька днів, щоб статеві клітини наповнилися енергією і швидше запліднили яйцеклітину. Якщо чоловік абсолютно здоровий і спермограма показала, що частка активних сперматозоїдів складає більше 45%, то ймовірність зачаття досить висока. Які ж умови потрібні для зачаття дитини? По-перше, не варто забувати про своєму календарі.

Не факт, що запліднення відбудеться саме в день овуляції. Вагітність може наступити протягом фертильного періоду, тобто за шість днів до овуляції і один-два дні після виходу яйцеклітини з фолікула. По-друге, на запитання, як часто потрібно займатися сексом можна відповісти більше, ніж просто: «як можна частіше, але якщо враховувати цикл жінки досить і 3-4 разів на тиждень».

Робимо короткий висновок: щоб завагітніти, потрібно бути здоровими, а в період жіночої фертильності займатися сексом бажано щодня. Скільки потрібно займатися сексом ми роз'яснили, але ось залишилася відкритою темою, як займатися любов'ю, щоб швидше завагітніти. Важливо також враховувати і пози, при яких йде максимальне впровадження сперматозоїдів до яйцеклітини. Дивно, але найбільш підходящої позою є «місіонерська» (коли чоловік зверху). Є і ще одна поза «doggy style», коли чоловік ззаду, а жінка на колінах.

Саме ці два положення дозволяють спермиям як можна глибше проникнути в організм жінки. У даному випадку важливо, як займатися сексом, тобто бажано, щоб у обох партнерів був гарний настрій і не було взаємних претензій. Адже існує психологічне безпліддя. Що це?

Розповімо далі. Сьогодні лікарі-сексологи користуються величезною популярністю у сімейних пар. Це пов'язано з психогенним настроєм того чи іншого партнера. Давайте розглянемо, може ви не можете зачати з-за психологічних проблем.

Буває так, що жінка дуже хоче дитину, а чоловік – ні або навпаки. В даному випадку сторона-противник начебто погоджується з тим, що дитина потрібна, але всередині відсутнє бажання стати батьком. Трапляється так, що молода сім'я любить один одного, взаємовідносини хороші, але от вічні питання родичів «ви там ще не чекаєте дитину?» змушують їх швидше зачинати малюка.

Внутрішні страхи є у обох партнерів. Жінка боїться втратити гарну фігуру, а чоловік бажає просунутися по кар'єрних сходах. Але суть проблеми полягає в тому, що партнери чесно не зізнаються в тому, що краще б почекати з вагітність. Деякі жінки просто втрачають голову, зробивши своє життя спробу завагітніти. Така самовідданість не приносить результату. Представниці слабкої статі зазвичай починають додаватися в профільні форуми, обговорювати з усіма свою «проблему» неможливості зачати.

Від цього зароджується депресія, яка без перебільшень впливає на репродуктивну функцію жінки. Висновок: не робіть з бажання завагітніти сверхценную ідею чи самоціль. Постарайтеся розслабитися і насолодитися життям. А вже якщо самостійно не виходить вирішити такого роду проблему – зверніться до психотерапевта або сексолога. Цей пункт повна протилежність другого.

В даному випадку парі постійно говорять про те, навіщо потрібно так швидко залучатися в пелюшки-сорочечки. Може свідомість ваше і не буде слухати такого «голосу розуму», але підсвідомість може засумніватися у правильності дій. Якщо вашу сім'ю ці питання турбують –значить ви не повністю усвідомили серйозність цього кроку. Подумайте з чоловіком самі, може зараз дійсно можна пожити для себе або бажання мати дитину – це духовна потреба. Якщо друге – сміливо займайтеся «спортом» і беременейте, не дивлячись на слово суспільства.

Планувати вагітність потрібно грамотно. Спочатку зважте всі «за і проти» з чоловіком, щоб народження довгоочікуваного первістка не посилило міжособистісних відносин.

Схожі статті: