Як кинути палити чоловікові самостійно в домашніх умовах

Жіночий журнал для всієї семьиГлавнаяЗдоровьеКрасотаЛечениепитаниео проектеОб автореКонтактыКарта сайтаКак кинути палити чоловікові самостійно в домашніх условияхКатегория: Здоровье21.02.20170 Активний спосіб життя і свобода від шкідливих звичок вже давно стали ознаками часу і показниками успішності людини в сучасному суспільстві. Не варто нагадувати про непоправну шкоду, яку наносить здоров'ю куріння, а також про те, яке воно викликає сильне звикання.

За статистикою 20% жінок і 60% чоловіків у Росії мають тютюнову залежність, причому 60% курців бажають від неї позбутися, але не можуть. Отже, чоловіків-курців у нас набагато більше, ніж жінок, вони знаходяться в групі ризику. Від пасивного куріння часом страждають рідні, діти, колеги на роботі.

Жінки, переживаючи за другу половину, часто спантеличені питанням про те, як кинути палити чоловікові самостійно в домашніх умовах. В першу чергу, необхідно вирішити, кому і навіщо це потрібно. Адже якщо відмова від куріння – вимога начальника на роботі або наполегливе прохання дружини, швидше за все, мотивація буде дуже слабкою. Інша справа, якщо рішення позбутися від поганої звички прийняв сам людина – це вже 50 відсотків успіху. Припустимо, тиск ззовні відсутня, рішення прийнято самостійно, виходячи з внутрішніх потреб і побажань.

Розглянемо варіанти. Якщо цікавить, як можливо самостійно, швидко і в домашніх умовах кинути палити чоловікові, то можна розглянути варіант одноразової повної відмови від куріння. Полягає він у тому, що потрібно докурити останню пачку сигарет і зупинитися.

Однак цей спосіб підійде далеко не кожному, оскільки є досить різкій мірою, покликаної покінчити з шкідливою звичкою в один день. Далі слід контролювати себе і уникати куріння навіть однієї сигарети під будь-якими приводами. Швидше за все, такий спосіб допоможе курцям з невеликим стажем, яким достатньо менше пачки сигарет на день.

Тим, хто курить 20 і більше сигарет щодня, краще скористатися іншим способом боротьби з нікотиновою залежністю – поступовим зменшенням кількості викурених сигарет. Можна зменшувати кількість сигарет на одну кожен день, замінюючи звичний ритуал чимось іншим. Це може бути якесь заняття (малювання, комп'ютерна гра, читання) або що-небудь смачне (наприклад, льодяники).

Головне – не впадати у крайнощі, інакше можна придбати нове не дуже корисне захоплення. Важливим моментом у відмові від куріння є фактор спокуси. Якщо курець бачить як курять інші, у нього виникає досить сильне бажання затягтися сигаретою.

Ось чому так важливо на час відмови від куріння обмежити своє спілкування з курцями друзями і колегами. Також слід на якийсь час відмовитися від прийому алкоголю та традиційної чашки кави з тієї простої причини, що ці напої неодмінно викличуть асоціації з сигаретами і утримати себе від бажання закурити буде досить важко. Отже, однією з відповідей на питання про те, як кинути палити чоловікові самостійно в домашніх умовах, буде суворе тимчасове утримання від будь-яких дій, що провокують шкідливу звичку.

На закінчення потрібно сказати, що якщо побороти згубну звичку з першого разу не вдалося, як не старався чоловік самостійно кинути палити в домашніх умовах, не варто впадати у відчай, адже життя дає багато шансів. Потрібно просто ще раз продумати мотивацію і почати спочатку, рано чи пізно все обов'язково вийде! Підпишіться на оновлення нашого сайту та отримувати найсвіжіші поради і рекомендації на свою електронну скриньку.

Схожі статті: