Як переконати чоловіка завести дитину

Рішення завести дитину – чудовий і хвилюючий момент для кожної пари. Але якщо ви вже готові, а ваш чоловік ще немає, то навіть у благополучному шлюбі можуть виникнути проблеми. Перш ніж використовувати провину або примус як інструмент для досягнення своєї мети, спробуйте переконати його, щоб не допускати конфлікту. Рішення завести дитину – чудовий і хвилюючий момент для кожної пари. Але якщо ви вже готові, а ваш чоловік ще немає, то навіть у благополучному шлюбі можуть виникнути проблеми.

Перш ніж використовувати провину або примус як інструмент для досягнення своєї мети, спробуйте переконати його, щоб не допускати конфлікту. Перед новою бесідою слід згадати ваші попередні розмови на дану тему. Вони можуть підказати важливу інформацію для роздумів. Чоловік згадував перед шлюбом, що хоче дітей?

Казав, що не хоче заводити дітей? Якщо він вже говорив, що хоче мати дітей, то нагадайте йому про це. Якщо ж він згадував, що не хоче заводити дітей, то розкажіть, як ви припускали, що він змінить своє рішення через кілька років шлюбу. Бажаючи переконати чоловіка завести дитину, виділяйте для цього певний час щотижня. Такий підхід має ряд переваг для обох сторін. Перед наступним розмовою обидві сторони можуть все обдумати і зібратися з думками. Можна навіть записати важливі думки, аргументи або вагомі причини, які дозволять переконати чоловіка.

Перерва між розмовами дозволить впоратися з емоціями і стримати гнів. Так буде простіше мислити логічно, спокійно приводити розумні аргументи, а не злитися і тим самим лише відштовхувати чоловіка від думки погодитися з вами. Якщо призначити розмову на конкретний час, то вам буде простіше утриматися і не мучити чоловіка кожен день. Якщо щодня тиснути на нього, то можна отримати прямо протилежний результат. Якщо чоловік не наважується завести дитину, то дізнайтеся, чого саме він побоюється. З'ясуйте причини сумнівів.

Його страхи можуть бути цілком обгрунтовані (наприклад, фінансові проблеми). Поговоріть з чоловіком і дізнайтеся, чого він боїться. Уважно вислуховуйте відповіді. Незважаючи на ваше сильне бажання завести дитину, чоловік має таке ж право на власні переконання, як і ви. Не потрібно відкидати його доводи тільки тому, що ви хочете народити дитину. Якщо ви вважаєте, що цілком можна завести дитину всупереч побоюванням чоловіка, то обговоріть це з ним. Запропонуйте свої варіанти вирішення поточних проблем.

Під час обговорень не забувайте слухати чоловіка. Звичайно, дуже непросто вислуховувати думку, протилежне вашим бажанням, але партнери мають рівноцінну важливість. Чоловік – це ваша друга половинка, яка також має право висловити свою думку. Дізнайтеся, чому він не хоче мати дітей. Спробуйте не сперечатися і не перебивати, а просто вислухати від початку і до кінця. Важко зберігати спокій, коли емоції і бажання стати матір'ю беруть верх.

Не страшно, якщо ви засмутилися і заплакали. Зробіть кілька глибоких вдихів. Якщо ви розсердилися і потрібно заспокоїтися, то спробуйте вийти на вулицю і трохи пройтися. Розкажіть чоловікові про свої переживання і страхи щодо дитини. Сумніви і страхи є завжди, навіть якщо вам дуже хочеться завести дитину. Скажіть про них чоловікові, щоб він заспокоївся і не думав, ніби він самотній у своїх побоюваннях.

Покажіть чоловікові, що ви успішно впораєтеся з народженням дитини. Фінанси – один з аспектів, який може перешкоджати розширенню сім'ї. Піднімаючи тему дитини, переконайте чоловіка в тому, що ваше фінансове становище не є перешкодою. Обговоріть ситуацію з роботою. Поговоріть про те, що ви з чоловіком займаєте хороші посади, і дитина не завадить розвитку кар'єри. На відміну від чоловіків, жінки фертильны лише обмежену кількість часу.

Точні терміни індивідуальні. Поясніть чоловікові, що необхідно брати до уваги фактор часу. Скажіть чоловікові, як ви відчуваєте свій вік і біологічні годинники. Ви вважаєте себе дуже старою?

Вважаєте, що для вагітності залишилося лише обмежену кількість років? Обговоріть складності, які можуть виникнути при спробах завагітніти, а також строк, на який вам, можливо, знадобиться для зачаття. Більшість чоловіків мріють навчити свою дитину улюбленому виду спорту. Інші мріють про те, як будуть рибалити, полювати чи лагодити автомобіль разом з дитиною. Використовуйте інтереси чоловіка з користю.

Не забувайте згадувати про майбутніх дітей в ті моменти, коли він зайнятий улюбленою справою, щоб чоловік уявляв, як буде ділитися з дитиною своїми знаннями. Наприклад, якщо ваш чоловік любить футбол, то подивіться матч разом з ним. Під час гри скажіть, як буде здорово навчити дитину грати у футбол, купити йому форму улюбленого клубу або разом ходити на стадіон. Якщо ви хочете завести дитину, то обговорюйте з чоловіком хвилюючі перспективи.

Скажіть, чого ви очікуєте від народження дитини. Поділіться думками про те, якою буде ваша сім'я і дитина. Нагадайте, як здорово вперше почути від дитини слово "Тато". Запитайте, чи хоче чоловік татову доньку чи сина, який успадкує його прізвище. Якщо чоловік сумнівається, то дозвольте йому все обдумати.

Дитина – це дуже серйозне рішення, навіть якщо у вас вже є діти. Люди приймають важливі життєві рішення з різною швидкістю. Можливо, ви готові уже зараз, а чоловік буде готовий у майбутньому. Під час розмов про майбутню дитину висловлюйте підтримку і ставитеся до почуттів чоловіка з розумінням. Незважаючи на прагнення стати матір'ю всупереч бажанням чоловіка, ніколи не відмовляйтеся від протизаплідних засобів, щоб 'випадково' завагітніти.

Така поведінка створить безліч проблем у стосунках і зміцнить рішення чоловіка не заводити дітей. Якщо обманювати чоловіка щодо протизаплідних засобів або намагатися маніпулювати, то у вас виникнуть проблеми з довірою. Ймовірність завагітніти не варто того, щоб руйнувати шлюб.

Якщо ви хочете завести дитину, то обговоріть це з чоловіком, але не повертайтеся до даної теми десять разів на день. Якщо постійно пиляти чоловіка, то він лише утвердиться в небажанні заводити дитину. Примус нікому не подарує щастя. Якщо ваше бажання завести дитину перетворюється на нав'язливу ідею, то у чоловіка може накопичуватися роздратування, а тиск лише переконає його у зворотному. Краще зосередьтеся на тому, чим живе ваша родина в даний момент.

Якщо у вас вже є дитина, то радійте йому разом з чоловіком. Можливо, скоро він сам вирішить, що хоче ще одну дитину.

Схожі статті: