Як правильно голити зону бікіні

Вітаємо шановні жінки, дівчата. Напевно у вас з'явився або з'являвся таке питання як правильно голити зону бікіні в домашніх умовах бритвеним верстатом. Про те як це робити без болісно і без роздратування, ви зможете дізнатися в навчальному відео уроці автора Б'юті Ксю. Автор уроку виявляє всі рецепти краси в домашніх умовах на собі і потім ділиться з вами.

Дане навчальне відео було записано на прохання багатьох передплатниць які задавали питання. як правильно голити зону бікіні бритвеним верстатом в домашніх умовах. Як ви знаєте зона бікіні є дуже делікатною і важкодоступній зоною і з нею треба бути дуже акуратно. Так як після гоління у багатьох дівчат з'являється роздратування і особливо це помітно влітку.

Але якщо ви будете дотримуватися всіх правил, то можете бути впевнені в тому, що у вас не буде проблем з биттям. Для початку варто виділити дуже важливе для себе це підбір верстата. Є велика кількість варіантів бритвених верстатів для жінок і можливо перш ніж знайти той самий і відповідний вам доведеться скористатися багатьма з них. Бритвений верстат буває різних варіантів залежно від місця його застосування, у зв'язку з чим варто визначитися яким кількість ви будете користуватися.

Автор навчального відео уроку Б'юті Ксю воліє користуватися одноразовими чоловічими верстатами. Так як вони є більш гострі так як вони створені для більш жорсткої щетини і підходять для гоління у важкодоступних місцях. Але якщо у вас з легкістю виходить звертатися з зазвичай жіночим верстатом, то міняти його на чоловічий не варто. Так як найголовнішим варіантом є це вибір верстата. Якщо вам верстат не підходить, пробуйте інші варіанти верстатів безпосередньо створені для зони бікіні.

Також є дуже важливим варіантом це засіб для гоління. Коли ви плануєте розпочати голити зону бікіні, то милом не варто користуватися ні в якому разі. Це пов'язано з тим, що воно дуже сильно осушує шкіру і можливо з'явитися подразнення. Для цих цілей можете купити звичайний гель або пінку для чутливої шкіри. Тому що в зоні бікіні шкіра дійсно є дуже ніжною і чутливою.

Можливо також замінити гель звичайної пінкою, можливо і маскою для волосся яка вам не підійшла. Б'юті Ксю на собі вже випробувала і гель і пінку і тепер вона їх просто не купує, а перед процедурою гоління завдає маску для волосся. Якщо в зоні бікіні у вас є дуже довге волосся, то їх варто перед голінням підстригти. Це допоможе вам полегшити сам процес гоління, не варто не забувати про це. Перед самим голінням варто розпарити своє тіло, але не більше 10 хвилин. Ви повинні помітити, як ваша шкіра почне набухати.

Перед тим як почати сам процес, варто зону бікіні змочити теплою водою. Далі можете нанести засіб для гоління і дати йому хвилинку для того, щоб вбратися. Перш ніж почати саме гоління слід верстат змочити водою. Збривати волоски стоїть по росту волосся, а якщо вам не зручно, то можна відтягнути шкіру.

Тоді вам буде набагато легше голити зону бікіні. Також волоски які не збриваються по напрямку росту волосся, можна збрити проти росту волосся. Якщо під час голитися ви порізалися, змастіть поріз перекисом водню.

Після гоління також слід прохолодною водою промити місце і витерти м'яким рушником зону бікіні. Також слід обов'язково змащувати цю зону зволожуючим кремом або спеціальним кремом після гоління. Якщо ви будете дотримуватися всі ці правила, то проблем з почервонінням, роздратуванням у вас не буде.

Але якщо ви бажаєте пройти дану процедуру без болісно і надовго, то можете спробувати звернутися в косметичний салон. Можливо недорога електроепіляція допоможе вам виглядати дуже красиво і сексуально довгий час і забути бритвені верстати і літній роздратування шкіри. Ми не виставляємо на сайт відеоуроки, захищені авторським правом.Якщо ви помітили подібні, зв'яжіться з адміністрацією тут.Також можете допомогти і підтримати наш проект.

Схожі статті: