Як правильно і швидко позбутися від лямблій

Лямблії – небезпечні найпростіші організми. Потрапляючи в тіло людини, вони здатні досить серйозно йому нашкодити, вражаючи різні органи і системи. Перш ніж зрозуміти, як позбутися лямблій, варто розібратися, чим саме можуть бути небезпечні дані мікроорганізми і як проявляються симптоми лямбліозу.

Мешкають в природі джгутикові найпростіші паразити, іменовані лямбліями, досить просто можуть потрапити в організм людини і легко там прижитися, внаслідок чого людина, носій даних мікроорганізмів, захворює лямбліоз. Лямблії мешкають практично у всій навколишньому середовищу. Їх переносять люди, тварини, а також птахи і всі комахи.

Захворіти лямбліозом зовсім не складно – мікроби, що живуть у природних водоймах, де влітку завжди достатня кількість купальників, а також гніздяться на немитих ягодах, фруктах і овочах, запросто можуть потрапити через рот в організм людини. Крім того, причиною лямбліозу може стати питво некип'яченої води і недбале ставлення до елементарних правил гігієни. Середовищем проживання паразитів лямблій переважно є жовчні шляхи печінки або тонкий кишечник, до слизових оболонок яких вони кріпляться спеціальними присосками.

Після розмноження дані мікроби можуть потрапити в товстий кишечник, вийти з нього (вже більшою чисельністю) в навколишнє середовище в пошуках нового місця проживання. Особливо потрібно берегти від лямбліозу дітей, тому що вони відносяться до категорії особливо піддається цьому захворюванню. Так, діти багато часу проводять, граючи у дворах і пісочницях, контактуючи з різними тваринами і комахами, а також нерідко ласуючи немитими ягодами і фруктами.

У дорослих людей зараження глистами лямблій не завжди супроводжує клінічно виражена хвороба. Найчастіше ці люди просто є «здоровими» лямблиозоносителями. Місцеві порушення при лямбліозі можуть мати кишкові (у вигляді дуоденіту, ентероколіту або ентериту), а також печінкові форми (у вигляді гепатиту, холециститу або ангиохолита).

Загальними проявами лямбліозу можуть виступати анемія, вегетодистония або гастродистония. Але, в більшості випадків дане захворювання проявляється у вигляді комбінації різних форм. Розлади шлункової секреції, нервові порушення, а також анемія можуть виникнути з-за шкідливого впливу токсичних продуктів розпаду глистів лямблій.

Лямблії можуть підвищити чутливість організму до різних алергенів. Це може стати причиною прояви шкірного свербежу, кропив'янки, болів у суглобах. Підвищення температури, пронос, жовтяниця, слинотеча, жорсткі печінкові кольки і блювота жовчю свідчать про ураження гельмінтами печінки. Помірне приглушення серцевих тонів і підвищена збудливість серцевого діяльності вказує на уражені органи серцево-судинної системи.

В процесі активної життєдіяльності і розмноження глисти виділяють прямо в організм людини масу отруйних речовин. Це може стати причиною появи цілого букета хвороб: щоб уникнути перерахованих вище недуг, при виявленні перших симптомів, доцільно відразу ж звертатися до медклинику до інфекціоніста. Не можна діагностувати лямбліоз, беручи за основу виключно клінічні дані.

Для цього знадобиться проведення специфічних обстежень, які допоможуть виявити наявність в організмі мікробів: Щоб назавжди вивести глисти лямблії, чітке виконання приписів лікаря інфекціоніста щодо медикаментозного лікування доцільно комбінувати з прийомом народних засобів. Даний етап триває 3-7 днів. В цей період хворий приймає Макмірор, Тибирал, Трихопол або інші препарати, що здатні впливати на найпростіших. Паралельно продовжують приймати сорбенти з антиаллергенами.

Даний етап тривалістю 2-3 тижні спрямований на остаточне позбавлення від глистів. Цього можна досягти, підвищивши захисні функції організму, а також покращивши загальне самопочуття. При стабілізації пацієнтам приписують дотримання дієти, яка перешкоджає розвитку і розмноження шкідливих мікроорганізмів, а також улучающую роботу кишечника.

Підвищення імунітету і боротьба з дисбактеріозом забезпечується завдяки прийому різноманітних медичних препаратів, а також лікарських трав. Тільки лікар інфекціоніст зможе підказати, як правильно приймати відвари і вичавки з лікарських трав, щоб швидко позбутися від шкідливих глистів лямблій. Саме лікар розповість, як слід заварювати і вживати ліки на основі пижма, гарбузового насіння, часнику і хрону. Крім того, лямблії відмінно виводять, використовуючи грілку, яєчні жовтки і рідкий магній.

Магній з жовтками випивають натщесерце. Пацієнт приймає горизонтальне положення і на дві години прикладає грілку до правому боці. Тривалість даної процедури, так само як частота її застосування визначається лікарем.

При дотриманні правил особистої гігієни людині буде досить складно заразитися лямбліоз. Профілактика включає в себе лише нескладні заходи: Хоча лямбліоз не є захворюванням, яке здатне загрожувати людського життя, проте, глисти послаблюють дію захисних сил організму. Надійна профілактика є найкращим способом уникнути хвороби.

Схожі статті: