Як збільшити статевий член в домашніх умовах і чи можна це зробити

Член для чоловіка є гордістю, і дуже часто від його розмірів залежить самооцінка представників сильної статі. Когось природа обдарувала великими обсягами. Хто не потрапив в список фаворитів, страждають від комплексів, замикаються в собі, уникають статевих стосунках з жінками. При спробі вирішити проблему виникає природне питання: чи можна збільшити статевий член в домашніх умовах.

В інтимних магазинах представлений величезний асортимент різних насадок і пристроїв для збільшення пеніса. Щоб виключити ризик неправильного використання товару, в комплекті є інструкція. Існує кілька методів збільшення статевого члена в домашніх умовах. 1. Вакуумна помпа – вважається стандартним методом збільшення, при якому член поміщається в циліндр, який необхідно під'єднати до помпи. Вакуум, що створився, викликає приплив крові до чоловічих геніталій.

Після цього статевий орган пережимається за допомогою кільця, для того щоб уникнути зворотного відтоку. Не рекомендовано використання кільця довше 20 хвилин, оскільки присутній величезний ризик розвитку некрозу тканин. Без консультації з фахівцем подібну процедуру проводити не варто, оскільки вона має ряд різних наслідків: відсутність ерекції, освіта наривів і гематом, розвиток порушень у функціональності кровоносних судин.

2. Вправи – найбільш поширеним вважається «джелкінг». Ця процедура полягає у зволіканні головки пеніса в незбудженому стані. Тривалість її проведення складає 40-60 хвилин. 4. Прийом медикаментозних препаратів і використання кремів.

В основі цих засобів найчастіше лежать трав'яні аналоги «Віагри». Багато людей, скориставшись цим методом, скаржаться на повну бездіяльність подібних засобів. Більшість чоловіків, які вважають розміри свого статевого органу маленькими, найчастіше помиляються, оскільки середньостатистичний розмір пеніса при порушенні вважається 10-15 див.

Безперечно, існують особини чоловічої статі, чий розмір перевищує 20 см, але це зовсім не означає, що у всіх має бути таким же. Тому найчастіше бажання збільшити статевий член у багатьох чоловіків абсолютно безпідставно.

Схожі статті: