Що таке електронна сигарета і чи допоможе вона кинути палити?

Все більше сучасних людей прагнуть розпочати здоровий спосіб життя. Одне з обов'язкових його умов — відмова від шкідливих звичок. Найпоширенішою серед них є куріння. Але кожен, хто хоча б раз пробував кинути, знає, що зробити це дуже важко. Найчастіше такі люди замислюються про те, де купити електронну сигарету, ще більше дізнатися про яку допоможуть продавці. І вони обов'язково будуть запевняти покупця в тому, що це пристрій допомогло відмовитися від згубної пристрасті багатьом. Електронна сигарета зовні нагадує звичайну.

Всередині неї є спеціальний картридж, наповнений ароматизатором в рідкому вигляді. Ще там є парогенератор, завдяки якому курець може випускати з рота пар за аналогією з сигаретним димом. Багато воліють електронні сигарети купити у Москві, там завжди є з чого вибрати. Тим більше що в громадських місцях зараз палити заборонено, а от куріння електронної сигарети абсолютно безпечно для оточуючих, тому дозволено скрізь. До її складу входить рідина-наповнювач, яка містить різний відсоток нікотину.

Це необхідно для того, щоб кинути вийшло поступово. Вибираючи електронну сигарету, необхідно уважно вивчити документацію до неї. Те ж стосується і купівлі рідкого наповнювача.

Бажано брати все в аптеках або в тих магазинах, які безпосередньо співпрацюють з виробниками. В якості підсумку можна сказати, що електронна сигарета допоможе кинути палити тому, хто справді переймався такою метою. Спочатку треба хотіти кинути на підсвідомому рівні, і тоді все вийде.

Шнобелівська премія в галузі охорони здоров'я дісталася в цьому році американцям — журі присудило її департаменту здоров'я та безпеки в промисловості міста Форт Детрік в штаті Меріленд, довів, що мікроби «прилипають» до бороди вчених-мікробіологів у результаті роботи в лабораторіях. Миття бороди із застосуванням великої кількості води і мила скорочує кількість бактерій в ній, але все ж не в достатній мірі — бородатий мікробіолог продовжує представляти небезпеку для тих, хто з ним контактує. Дослідження проводилося з використанням манекенів з бородами з натурального волосу.

Схожі статті: