Як правильно крутити обруч хулахуп, щоб схуднути

Здається, що нічого складного тут не може бути, взяла обруч і крути. Але насправді все не так. Щоб не нашкодити організму, рекомендуємо дотримуватися наступну інструкцію: Якщо хулахуп під час обертання починає падати або ж зміщуватися в іншу сторону, виконайте наступні дії: Як тільки, ви будете впевнено крутити хулахуп, можете ускладнити тренування, збільшуючи темп обертання до максимальних оборотів, можете почати ходити по кімнаті і одночасно крутити обруч, круговими рухами спускайте хулахуп з талії на стегна, потім знову повертайте його на вихідну позицію.

Напевно ви чули, що не рідко від обруча на тілі з'являються синці або стає боляче крутити хулахуп. Всі ці проблеми з'являються від того, що ви довго не відвідували спортзал або у вас чутлива шкіра. Прислухайтеся до наступних порад: Думка лікарів і дієтологів очевидно, вони вважають, що обруч може використовувати кожен бажаючий, у якого немає таких протипоказань, як: Крутіння обруча в період вагітності категорично забороняється, це може викликати передчасні пологи або завдасть шкоди не народженому малюкові.

Так само варто відмовитися від занять після пологів, особливо якщо було кесарів розтин. Повернутися до спорту дозволяється не раніше, ніж через півроку. Якщо ви все ж хочете привести своє тіло в порядок, але є деякі протипоказання, слід проконсультуватися з фахівцем. ВниманиеХулахуп, як коригування фігури можуть використовувати як повні люди, так і стрункі. Після пологів, я сильно поправилася, але через 8 місяців, моя фігура повернула свою красу. Допоміг мені в цьому не легкому ділі – хулахуп.

Я проводила тренування ввечері, коли дивилася свій улюблений серіал. Спочатку було боляче, залишалися синці на тілі, через пару тижнів все пройшло. Досі продовжую тренування раз на два дні, в цілях профілактики. Навесні вирішила прибрати боки і зробити осину талію до літа, скористалася звичайним обручем. За місяць втратила майже 7 сантиметрів.

Результатом залишилась задоволена. Я не вдавалася до жодних дієт, просто обертала обруч перед сніданком і перед сном по 20-30 хвилин. Тепер хочу спробувати хулахуп з обважнювачем. До речі, щоб уникнути больові відчуття і синці на тілі, я одягала корсет для підтримки спини.

Мені допомогло. Ніякого дискомфорту не виявила. Нещодавно дружина купила собі обруч, кожен день крутила його і я став помічати, що вона худне.

Так як у мене малорухливий спосіб життя і я багато часу проводжу за комп'ютером (по роботі), став з'являтися живіт і щоки. Вирішив спробувати метод подружжя. Зізнаюся чесно, для людини, яка жодного разу не брав у руки обруч, спочатку було дуже важко. Я уже хотів кинути цю справу, але несподівано, стало все виходити. Підсумок такий: через три місяці наполегливої тренування, від живота залишилися лише приємні спогади.

Якщо ви поставили перед собою мету – схуднути, то не відкладайте це на потім. Дійте тут і зараз, і через час, ви скажете собі: «спасибі». Головне не лінуватися! І не забувайте правильно харчуватися, тоді результати не змусять себе чекати. Моя бабуся завжди говорила, що крутити обруч жінкам не рекомендується. Як то не так він впливає на репродуктивну функцію.

Вже не знаю, правда це чи ні. Але обруч я не кручу. У мене теж хулахуб варто. Точніше лежить у шафі.

Як його крутити я знаю, а от як швидко можна почати ним користуватися після пологів? І взагалі як швидко схуднути після пологів, якщо годуєш грудьми? XHTML: Ви можете використовувати наступні теги: <a href= "" title= > <abbr title= > <acronym title= > <b> <blockquote cite= > <cite> <code> <del datetime= > <em> <i> <q cite= > <s> <strike> <strong> Дієта П'єра Дюкана дуже популярна серед людей, які прагнуть одночасно схуднути та очистити свій ор

Схожі статті: