Яка різниця в дозах застосування таблеток форметина і глидиаба

Провізор. Автор статей по тематиці особливостей різних груп препаратів, здорового способу життя і правильного харчування.Сфера професійних інтересів: лікарські препарати та немедикаментозні засоби для профілактики та лікування респіраторних захворювань під час вагітності та у дітей грудне вигодовування і харчування дітей. Замість пігулок форметина,видали таблетки глидиаба в аптеці,без консультації лікаря.У мене сах.діабет 2-го типу.Вік-65 років. Добрий день!

Це різні препарати і у них різні схеми прийому. Прийом заміни і схему потрібно узгоджувати з лікарем. Здоров'я Вам!

Шановна Олена Сергіївна,в тому то і справа я не можу узгодити це питання з лікарем.Ви у мене найближчий лікар з яким я зміг зв'язатися.Дозу прийому ліків мені рекомендував лікуючий зндрокринолог в С. Петербурзі,де мені видалили фалангу великого пальця,а наші хотіли видалити стопу.Вона скасувала,що призначили наші і рекомендувала у меньшить об'єм дози в три рази,а диабеталонг взагалі приймати 1 раз вранці по 2 таб.-30мг.--до їжі,а форметин по 1таб.3 рази після їжі.Коли я почав так приймати ліки ,цукор прийшов в норму,майже в норму 5.8--8.1.А у цього ліки ,що мені зараз видали( Гліформін і Глидиаб МВ) інші дози.Я живу в сільській місцевості і лікар у нас один-загальний практики,зараз поїхала на курси немає.Скажіть їхати в центр,там немає фахівця або призначать таке ,що знову цукор поднимится. Тепер стало все більш чи менш зрозуміло, Вам видали по выписаннйо схемою, так що не потрібно зв'язуватися з лікарем.

Глидиаб видали замість диабетлонга. Замість форметина - гліформін. Ви ж написали все навпаки.Тоді потрібно просто перерахувати дози:Щоб не порушувати виписану схему, потрібно приймати по 1 таблетці вранці до їди (замість 2 таб. диабетлонга), а гліформін потрібно дивитися дозу, якщо вона збігається з форметином, то він приймається так само - по 1 таблетці 3 рази в день. Якщо сумніваєтеся, напишіть, дозування прийнятого форметина і глиформина, який видали.

Я пересчитаю) дається виключно в довідкових цілях. За підсумками отриманої консультації, будь ласка, зверніться до лікаря, у тому числі для виявлення можливих протипоказань. Провізор. Автор статей по тематиці особливостей різних груп препаратів, здорового способу життя і правильного харчування.

Сфера професійних інтересів: лікарські препарати та немедикаментозні засоби для профілактики та лікування респіраторних захворювань під час вагітності та у дітей грудне вигодовування і харчування дітей. Привіт, недавно їли з дитиною йогурт, дитині 2 роки, перед тим як дати йогурт перемішала його ложкою, дала передостанню ложку в рот, вона то почала кашляти, то вдавилася, не... Цей лист сформовано автоматично службою повідомлень «Здоров'я Mail.Ru», відповідати на нього не потрібно.

Модератор відхилив ваш питання: Нам вже 6 місяців запор з 2 місяців Результати аналізів Привіт, Нам 6... Привіт!У дитини третій день температура до 39.Нам 1г 8 міс.Був лікар,сказав:Горло червоне...Через день До всього додався кашель і велика кількість в'язкого мокротиння,яке сидить у грудях...Призначили бронхорус...чи Ефективний припарат? А антибіотик не... Привіт. Тиждень тому захворів дитина, температура піднімалася вище 39. Спочатку пили противірусний препарат, на 4 день хвороби виписали флемоксин.

Направили на ренген, лікар поставив діагноз двобічна бронхопневмания. Поставили діагноз сьогодні,... Нам п'ять тижнів.

В місяць пішли в поліклініку, педіатр сказав що не пройшла жовтянка і прописав пити смекту і хофитол, на наступний день після прийому ліків з'явився зеленуватого відтінку стілець... Виписали Винилин від стамотит трирічній дитині, а в інструкції написано протипоказання для дітей. Можна мазати виразки у роті цим бальзамом?

Актриса і режисер, увійшла до складу журі у дев'ятому сезоні популярної телепрограми, знову піддалася критиці телеглядачів через необережних слів Інформація на сайті надається виключно в довідкових цілях. Не займайтеся самолікуванням. При перших ознаках захворювання зверніться до лікаря.

Схожі статті: